Zeiron Vulcan beta A44 sistem alınır mı?

@Osman Dayan Bu fiyata hazır sistem pek fazla yok. Varsa da, bunun gibi saçma sapan şeyler var. Dediğim gibi siz konunuzu açın, yardımcı olacaklardır.

Herhangi bir dine inanmıyorum ancak yemin ederim ki girip özelliklerine bile bakmadım. Girmeye ihtiyaç bile duymadan şunu söyleyim: Alınmaz.
Eki Görüntüle 1402506
Ben de bile RX570 var her oyunda 100-200 FPS vermiyor. Bu arkadaşta nasıl veriyormuş.

2060 ile biraz ağır oyunlarda 200ü geçmedim ben. Eleman tarihi eser işlemci ile o kadar FPS aldığını söylüyor.

Herhangi bir dine inanmıyorum ancak yemin ederim ki girip özelliklerine bile bakmadım. Girmeye ihtiyaç bile duymadan şunu söyleyim: Alınmaz.

2060 ile biraz ağır oyunlarda 200ü geçmedim ben. Eleman tarihi eser işlemci ile o kadar FPS aldığını söylüyor.
İşlemciden daha berbat olanı ise ekran kartı. İşlemci hadi neyse de (ki OCCT testinde 105 dereceleri görüyor arkadaşımda benzer bir sistem var biliyorum.), ekran kartı GF108 GPU kullanıyor yüksek ihtimalle ve tahminimce HD6500 serisi civarında performans sergiliyordur. Belki de daha az...

İşlemciden daha berbat olanı ise ekran kartı. İşlemci hadi neyse de (ki OCCT testinde 105 dereceleri görüyor arkadaşımda benzer bir sistem var biliyorum.), ekran kartı GF108 GPU kullanıyor yüksek ihtimalle ve tahminimce HD6500 serisi civarında performans sergiliyordur. Belki de daha az...

Teknoloji mağazalarında çok olur bu. i7 koyuyorar sisteme. Kocaman bir sürü i7 yazarlar her yere. Milletin gözüne sokacaklar i7'yi. Ama GT1030 yazısını bulmak için bir büyütece ihtiyaç var.

Teknoloji mağazalarında çok olur bu. i7 koyuyorar sisteme. Kocaman bir sürü i7 yazarlar her yere. Milletin gözüne sokacaklar i7'yi. Ama GT1030 yazısını bulmak için bir büyütece ihtiyaç var.
İ7 860 oluyor genelde bu güzide işlemcimiz. 1030 falan da hak getire zaten, çoğunluğu 4GB 730'dan öteye gidemedi.

i7 860 oluyor genelde bu güzide işlemcimiz. 1030 falan da hak getire zaten, çoğunluğu 4 GB 730'dan öteye gidemedi.

Medimarkta gittim geçen mouselara bakmaya. Hazır sistem vardı birkaç tane. Samsung'un çok güzel bir monitörüne bağlamışlar bir tanesini. ETS 2 açıktı bilgisayarda. Bir bakayım dedim nasıl bir şey. Abartmıyorum 5 FPS falan alıyordu. Kapattım oyunu. Özelliklerine baktım bilgisayarın. Dediğiniz gibi bir işlemci ve GT730 vardı bilgisayarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı