Trendyol'dan Zeiron Vulcan Lite PC alınır mı?

Bu sistemin işlemcisini 10400F yapın, RAM sayısını 2 adet yapın. Depolamayı çıkarın, ek olarak başka bir SSD alıp kendiniz takın. Tavsiye ettiğim SSD:

Eğer SSD'yi kendiniz alıp takmak istemiyorsanız sistem içindeki SSD'yi çıkarmayıp da kullanabilirsiniz. İdare eder bir SSD'si var. Sonuç olarak böyle gözükmesi lazım:
1614163536218.png

Gösterdim sanarım 30 dk ya pollux 3t-10 sistemini alacağız 6 stok var ne zaman biter.

Şu özelleştirmeleri yaparak alın ama;
1614163459706.png

SSD olarak: Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçeyi aşıyorsa bir adet RAM yapın. Olmadı anakartı eski haline getirin. Ama kesinlikle o SSD'yi almayın. Benim attığımı alıp, kendiniz montajlayın. YouTube'da bir sürü video var ve kolay bir işlem.

Bütçe yeterse 10400F yapın işlemciyi.

Eki Görüntüle 893901
SSD olarak: Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bütçeyi aşıyorsa bir adet RAM yapın. Olmadı anakartı eski haline getirin. Ama kesinlikle o SSD'yi almayın. Benim attığımı alıp, kendiniz montajlayın. YouTube'da bir sürü video var ve kolay bir işlem.

Tamam SSD yi almam i3 düşük bir işlemcimi?

Eki Görüntüle 893901

Ve özelleştirmeden direkt başka SSD taksam hangisini önerirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı