Trendyol'dan Zeiron Vulcan Lite PC alınır mı?

KS
Yusufdmrk

Yusufdmrk

Picopat
Makaleler
1
SSD'yi sonradan kendim alsam iptal etsem direk 8gb ram alsam nasıl olur? İşlemci arttırmadan.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Neyi iptal etsen? 8 GB RAM de alabilirsiniz ancak adet sayısını ikiye çıkarmanızı tavsiye ederim. Bütçeyi çok mu aşıyoruz? İşlemciyi de yükseltmek zorunda değilsiniz 10100F kalabilir.

Fatih A

Centipat
SSD'yi sonradan kendim alsam iptal etsem direk 8gb ram alsam nasıl olur? İşlemci arttırmadan.

Yani SSD olarak bizim attığımızı alacaksınız, bir adet 8GB RAM alacaksınız ve 10100F alacaksınız değil mi?

Olabilir. Ancak 8GB RAM yetmeyebilir. Bence biraz zorlayıp 2 adet 8GB RAM alın.

KS
Yusufdmrk

Yusufdmrk

Picopat
Makaleler
1
Neyi iptal etsen? 8 GB RAM de alabilirsiniz ancak adet sayısını ikiye çıkarmanızı tavsiye ederim. Bütçeyi çok mu aşıyoruz? İşlemci de arttırmak zorunda değilsiniz 10100F kalabilir.
SSD'yi iptal edip kendim dışardan alıp taksam?
Ve bir arttırma yapmasam.

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
SSD'yi iptal edin dışarıdan kendiniz alın, evet. Ardından herhangi bir değişiklik yapmak zorunda değilsiniz ancak RAM'i 2 adet alsanız daha iyi olur.

Fatih A

Centipat
SSD'yi iptal edip kendim dışardan alıp taksam?
Ve bir arttırma yapmasam.

Olur. Ancak yüksek grafiklerde 8GB RAM sıkıntı çıkartabilir. Bütçe olunca bir tane daha alırsınız olur biter.

KS
Yusufdmrk

Yusufdmrk

Picopat
Makaleler
1
Olur. Ancak yüksek grafiklerde 8GB RAM sıkıntı çıkartabilir. Bütçe olunca bir tane daha alırsınız olur biter.
Tamam, Teşekkürler.
SSD'yi iptal edin dışarıdan kendiniz alın, evet. Ardından herhangi bir değişiklik yapmak zorunda değilsiniz ancak RAM'i 2 adet alsanız daha iyi olur.
Tamam, Teşekkürler.
İşlemcisini ı5 yapabiliyorum yapayım mı sizce?
Yoksa 8 gb ram dahamı eklemek daha iyi olur.

ZEDMAGED

Picopat

Efe10

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
İşlemciyi mi 10400F yapayım yoksa RAM'i mi 2x8 yapayım diyorsunuz sanırım. Bence işlemciyi yükseltmek daha mantıklı. İlerleyen zamanlarda paranız biriktiğinde de aynı RAM'den bir tane daha alırsınız 2x8 RAM'iniz olur ancak işlemci için bu mümkün değil.

KS
Yusufdmrk

Yusufdmrk

Picopat
Makaleler
1
Stoklar bitti ve ben yeni konu açmaktan mute yedim. Teşekkürler yardım edenlere. Şu an Bu sisteme bakıyorum ama emin değilim.
Bütçem 4500TL, 3000TL'ye 3APU sistemini alsam 3 ay sonra 1500TL'ye GTX1650 (0) alabilir miyim?

Yukarı