Zeki misin?

Ne kadar zekisin?

• Oy verenlerin toplamı
    348
Bu arada
Bilimsel olarak kanıtlandı diyebilirim. 2.sınıfta girmiş olduğum bir sınavda IQ seviyem ortalamanın üstünde çıkmıştı.
Ayrıca bir konu açıldı diye linçleme çabasına girmeniz komik doğrusu. Seviyenizi düşürmeyin.
Hiçbir IQ testleri %100 kesin ve net değildir. Özellikle ayaküstü yapılan testler. Doğruluk payı tabii ki de vardır ama bilimsel olduğunu hiç zzannetmiyorum.

Zeka dediğimiz şey bu ise:
1618917579351.png

"Bana Einstein derler" şıkkını işaretliyorum. Sınıf arkadaşlarım bana yürüyen ansiklopedi diyorlar ama bu zeka değil bilgiyle alakalı. Bu yazılanları çok rahat yapabiliyorum, Allah'a şükürler olsun.

Bu arada

Hiçbir IQ testleri %100 kesin ve net değildir. Özellikle ayaküstü yapılan testler. Doğruluk payı tabii ki de vardır ama bilimsel olduğunu hiç zzannetmiyorum.

IQ testi mi dedim ben sence? Ayaküstü test falan değildi. BILSEM (Bilim ve Sanat) okulunun zeka ağırlıklı sınavıydı. Hahaha atanlar tekrar düşünsün bakalım. Testler bilimsel olarak ilerliyor. Belli ki yanlış sanıyorsun. Hemen bir yargılama çabası.

Okulda sadece benim yaptığım sorular olduğumda kendimi milyon IQ hissederim ama olumsuz biri olduğum için genelde sa... derim kendime.

IQ testi mi dedim ben sence? Ayaküstü test falan değildi. BILSEM (Bilim ve Sanat) okulunun zeka ağırlıklı sınavıydı. Hahaha atanlar tekrar düşünsün bakalım. Testler bilimsel olarak ilerliyor.
IQ seviyem ortalamanın üstünde çıktı derseniz tabii insanın aklına IQ testi gelir.

Pek anormal değil. :D

Geri
Yukarı