Zenfone 2 hakkında kötü yorumlar

OkanTds

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay içinde Asus Zenfone 2 almaya karar verdim. İnternet te araştırma yaptım biraz fakat bazı forumlarda resmen Zenfone 2 ye bela okuyanlar bile var çok ısınıyor diyenler bataryası dayanmıyor diyenler garanti hakkında çok şikayetçi olanlar var. Kullanıcı arkadaşlar varsa kendi deneyimlerini düşüncelerini aktarabilir mi ?
Teşekkürler. :)

Evde iki tane Zenfone 2 var. 1.8 GHz olandan. Birini ben kullanıyorum. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Isınma gibi bi sorun yaşamadım. Normal bi ısınması var aşırı değil. Kamerası güzel kaliteli fotoğraflar çekiyor. Ara sıra çift tıklama ile ekranı açamıyorum. Vatan bilgisayara ilk geldiğinde almıştım. O günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.

Evde iki tane Zenfone 2 var. 1.8 GHz olandan. Birini ben kullanıyorum. Şarjı 1 günü çıkarıyor. Isınma gibi bi sorun yaşamadım. Normal bi ısınması var aşırı değil. Kamerası güzel kaliteli fotoğraflar çekiyor. Ara sıra çift tıklama ile ekranı açamıyorum. Vatan bilgisayara ilk geldiğinde almıştım. O günden beri hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür.
Yorum için teşekkürler.

zenfone 5 içinde iyi şeyler demiyorlardı ben kullanmaktayım 9 aydır bir problem yok. zenfone 2 de aynı şekilde sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum çevremde de kullanan insanlar var.Önemli olan insan gibi kullanmak nasıl fantaziler yapıyorlar ki memnun kalamıyorlar anlamıyorum.Bataryada arkadasın dediği gibi, çevremde insan gibi kullanan kişiler 1 günü çıkarıyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı