Zenfone 2 vs Galaxy J7 vs G4 Beat

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıktaki gibi üç telefon arasında kaldım. Aslında Zenfone 2 alacaktım fakat Asus markasının telefon sektöründeki yerinin yeni olması nedeni ile bekleme kararı aldım. Siz hangisini önerirsiniz?
Bu arada sormuş olayım, Zenfone 3 Asus'un devam serisi mi olacak yoksa Zenfone 2'nin kısılmış versiyonu gibi bir cihaz mı? Zenfone 3 ne zaman ülkemizde satışa çıkar? Sorularımı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkürler.

Açıkcası param 16 GB modeline yetiyor. Önerir misiniz?
Tabii ki. 16 GB ve 32 GB modelleri arasında İşlemci GHz farkı var fakat performansa o kadar etki edeceğini zannetmiyorum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz bazı arkadaşlar forumda kullanıyor onlara da sorabilirsiniz.

Asus Zenfone 2 32GB'lik olanını kullanıyorum ve hızlı şarj çok avantajlı 10-15 dakika sürede en az %10 şarz ediyor.
Örneklersem okulda tenefüsümüz 5 dakika zille beraber şarja takıyorum öğretmen 7-8 dakikada geliyor %13 şarj ediyorum mümkünse 32GB'lik alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı