ZenFone 3 Custom ROM Önerisi

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
ASUS ZenFone 3 32 GB kullanıyorum. Android 8 yüklü ve 2 senedir yavaşlık söz konusu, sıfırlama yapmama rağmen durum aynı. İsteğim hızlı bir ROM tavsiyesi. Pixel Experience baktım ama çalışmayan özellik bana sıkıntı çıkarabilir diye kurmak istemedim. Custom ROM kullananlar bakabilir mi?

Ben Redmi 5 Plus cihazında 1 yıldır Pixel Exprerince kullanıyorum. Yeni sürüm çıktığında veya Güvenlik yaması geldiğinde sıfırlayıp kuruyorum. Bayaa memnunum cihazına destek veriyorlarsa kur bence.(AOSP tabanlı rom kurman daha mantıklı hem hızlı hem batarya performansı iyi.)

Ben Redmi 5 Plus cihazında 1 yıldır Pixel Exprerince kullanıyorum. Yeni sürüm çıktığında veya Güvenlik yaması geldiğinde sıfırlayıp kuruyorum. Bayaa memnunum cihazına destek veriyorlarsa kur bence.(AOSP tabanlı rom kurman daha mantıklı hem hızlı hem batarya performansı iyi.)
Mazur görün ama AOSP tabanlı ROM ne oluyor ?

Ben Redmi 5 Plus cihazında 1 yıldır Pixel Exprerince kullanıyorum. Yeni sürüm çıktığında veya Güvenlik yaması geldiğinde sıfırlayıp kuruyorum. Bayaa memnunum cihazına destek veriyorlarsa kur bence.(AOSP tabanlı ROM kurman daha mantıklı hem hızlı hem batarya performansı iyi.)

AOSP tabanlı sürümlerde, battery drain diye bir sorun oluyor. Sende oluyor mu dostum. Batarya yüzde 15'e düştüğünde telefon kapanıyor.

Geri
Yukarı