Zenfone 3 vs Huawei GR5 2017 vs Huawei P10 Lite

Teori

Kilopat
Daha fazla  
Bu telefonlar hoşuma gitti fiyat olarak tasarım olarak da benim şuan kullandığım telefonum iPhone 5S tek sıkıntım pil bu telefonda çok çabuk bitiyor, oyun fazla oynamıyorum zaten istediğim belli başlı oyunları rahat kaldırıp şarjının bir günü çıkarması. Sizce hangisini alıp bu istediklerimi daha rahat yaparım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü de iyi bir seçim olur. Ancak Zenfone 3 burada daha doğru diye düşünüyorum. Eğer DoF istemiyorsanız Zenfone 3. Öbür türlü GR5 2017.

GR5 2017 biraz sorunlu bir model. Kullanan kullanıcıların yorumlarına bakabilirsin. Onun haricinde Zenfone 3 P10 Lite modelinden avantajları olan dolayısıyla daha önde bir cihaz.

Bütçeni belirt? Bu modeller arasından da tercihim Zenfone 3 olurdu.
Bütçe 1500 TL.

Üçü de iyi bir seçim olur. Ancak Zenfone 3 burada daha doğru diye düşünüyorum. Eğer DoF istemiyorsanız Zenfone 3. Öbür türlü GR5 2017.
1500 TL civarı önerdiğiniz bir telefon var mı? Kullandığım telefonu batarya yüzünden değiştirmek istiyorum.

Moto Z Play ve Sony Xperia X Compact modellerini incelemenizi tavsiye ederim.
Moto Z Play hoşuma gitti.
Sony X ve X Compact modellerine bakabilirsin.
Arkadaşın öneriyse Moto Z Play'e baktım sizce nasıldır ?

GR5 2017 biraz sorunlu bir model. Kullanan kullanıcıların yorumlarına bakabilirsin. Onun haricinde Zenfone 3 P10 Lite modelinden avantajları olan dolayısıyla daha önde bir cihaz.
Zenfone 3 mü? Yoksa Moto Z Play mi daha iyi bir tercihtir sizce ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı