Huawei GR5 2017 vs Zenfone 3 Max vs LG Q6

Alihan Ekren

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL fiyat bandına sahip (bütçe 100-200 TL esnetilebilir) telefon öneriniz var mı? Telefon ile çok fazla oyun oynamıyorum daha çok Instagram, Facebook, Youtube vb. platformlarda kullanıyorum. Telefon kamerasının iyi olması önemli. İthalatçı garantili ürün almayı düşünmüyorum. Kendi araştırmalarım ve çevremdeki kişilerin tavsiyeleri ile şu 3 telefondan birini düşünüyorum.
  1. HUAWEI GR5 2017 GOLD AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
  2. ASUS ZENFONE 3 MAX 5.5 32 GB ZC553KL GOLD AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
  3. LG Q6
Sizce hangisi işimi daha çok görür? Eğer daha çok iş görecek bir telefon var ise önerileriniz bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Zenfone 3 mantıklı olabilir. Alternatif olarak bataryadan ödün vererek Moto Z alınabilir. Ya da ülkemize yeni resmi yollarla gelen Nubia Z17 Mini alınabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı