Zenfone 5 KitKat güncellemesi yayınladı! Kurulum Rehberi

Arkadaşlar daha öncede haber vermiştim, kısa süre içinde Türkiye sürümü de yayınlandı.
Öncelikle 1.18.40.10 sürümünü kurmanız gerekiyor. Verdiğim linkler Türkiye'de satılan Zenfone 5 için geçerli.
Link: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/UL_ASUS_T00F_WW_1_18_40_10.zip
İndirdiğiniz zıpkın içindeki zipi ana dizine çıkarın. İşlem bitince bildirim gelmediyse telefonu yeniden başlatıp gelen bildirime tıklayın. Şarjın 50 nin üzerinde olmasına dikkat edin, veya şarjını takın. İlk güncellemeden sonra asıl Kitkat güncellemesini indirin ve aynı adımları uygulayın:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/UL_ASUS_T00F_WW_2_19_40_6.zip

screenshot_2014-10-03-18-22-47-png.25033

Bu güncellemeden sonra 4.4 KitKat sürümüne geçmiş olacaksınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-10-03-18-22-47.png
    Screenshot_2014-10-03-18-22-47.png
    27,9 KB · Görüntüleme: 3.677
Ben bu zip dosyalarını indirdim ama nasıl kuracağımı bilmiyorum. yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?
Konuda yazdım.

Kitkat sürümünü yaptım ama wifi sorunu çıktı. Wifi'ye bağlanmıyor? Ne yapmam lazım. Bağlandı gözüküyor ama hiçbir şeye girmiyor ve internet bağlantısı zayıf diyor.
Önce Asus Türkiye sayfalarıyla iletişime geçin. Olmazsa 4.3 sürümüne geri dönmeyi araştırın, olmazsa garantiye gönderin.

Hocam ana dizin dediğin sdcard klasörü mü? Çünkü ondan bir üstteki dizine atamıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ana dizin dediğin sdcard klasörü mü? Çünkü ondan bir üstteki dizine atamıyoruz.
Dosya yöneticisinde dahili belleğe tıkladığınızda gelen dizin, yani sdcard klasörü.

Mirbey selam, bir şey danışacaktım sana. Asus'un kit-kat güncellemesinden sonra, zenfone 5 için ayriyeten 13 mb'lık şarj güncellemesi yaptığı söyleniyor bu doğrumudur acaba.

@10UR Selam. Şarj güncellemesi doğru, fakat 13 mb. link güvenilir değil. Linkte T00F cihazlar için güncelleme var, bizim cihazlarımız T00J. Siteden T00J için güncelleme verilmesini bekliyorum, yayınlanınca onuda paylaşır etiketlerim.

Hocam kolay gelsin, ben ilk verdiğiniz 4.3 indiriyorum fakat güncel 4.3 olmadığını söylüyor ve kurmuyor sizin verdiğiniz 4.3'ü. Ne yapmam gerek, bir yol gösterirseniz sevinirim.

Hocam kolay gelsin, ben ilk verdiğiniz 4.3 indiriyorum fakat güncel 4.3 olmadığını söylüyor ve kurmuyor sizin verdiğiniz 4.3'ü. Ne yapmam gerek, bir yol gösterirseniz sevinirim.
OTA üzerinden güncelleme verildi. Otomatik güncelleme yapabilirsiniz.
Kitkat 4.4.4 değil mi ?
Verilen güncellenme 4.4.2.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı