Zengin hikayeye ve anlatımına sahip RPG oyun önerisi

EmomaxD

Hectopat
Daha fazla  
En son Witcher 3 oyununu bitirdim ve gerçekten muazzamdı.

Bu oyuna benzer hikayesi etkileyici rol yapma ve combat sistemi kötü olmayan oyun arıyorum.

Oyuna benzer olmak zorunda değil hikayesi etkileyici, açık dünya ve RPG mekaniklerini barındıran oyun önerisi alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 dlc bakabilirsin assassin creed odessy ve origins olabilir dark souls olur skyrim olur bunlar pek fazla rpg girmez ama far cry serisi watch dogs gta fallout serisi mafia serisi sleeping dogs serilerinede bakabilirsin

Son düzenleme:
En son Witcher 3 oyununu bitirdim ve gerçekten muazzamdı.

Bu oyuna benzer hikayesi etkileyici rol yapma ve combat sistemi kötü olmayan oyun arıyorum.

Oyuna benzer olmak zorunda değil hikayesi etkileyici, açık dünya ve RPG mekaniklerini barındıran oyun önerisi alabilir miyim ?

Witcher 3 oynadıktan sonra Skyrim boş bir oyun gibi gelebilir gerekli modlar ile combat sistemi değiştirilebiliyor eğer güzel modları eklersen cidden oyun çok keyif verici bir hale geliyor. Tavsiye ederim.

RPG= Rol yapma oyunu. Role Playing Game‘in kısaltmasıdır. ''Bu tür oyunlar isminden de anlaşılacağı üzere rol yapma üzerine kuruludur. Yani tamamen farklı bir evrende ya da dünyamıza benzer bir mekanda oluşturduğunuz karakter ile maceradan maceraya koşarsınız. Aynı gerçek hayatta geliştirebildiğiniz yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi bu oyun türünde geliştirme imkanı bulursunuz.''

RPG= Rol yapma oyunu. Role Playing Game‘in kısaltmasıdır. ''Bu tür oyunlar isminden de anlaşılacağı üzere rol yapma üzerine kuruludur. Yani tamamen farklı bir evrende ya da dünyamıza benzer bir mekanda oluşturduğunuz karakter ile maceradan maceraya koşarsınız. Aynı gerçek hayatta geliştirebildiğiniz yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi bu oyun türünde geliştirme imkanı bulursunuz.''
Teşekkürler.

RPG yönleri çok güçlü olmasa da Middle-earth: Shadow of Mordor ve Middle-earth: Shadow of War oynanabilir. İndirimde olduklarında fiyatları çok uygun oluyor. Dövüş sistemi son derece eğlenceli oyunlar. Hikaye olarak Witcher 3'den sonra etkileyici hikaye bulamazsın, hep beklentilerinin altında kalacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı