Zevk suyundan hamile kalınır mı?

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Zevk suyundan hamile kalınır mı bu durum yumurtalama döneminde olursa olasılık artar mı? Boşalma olmadı hatta yakın bile değildim. Zevk suyu geldi mi gelmedi mi onu bilmem mümkün değil ama şüpheleniyorum. Test yaptırmak için ilişkiden 2 hafta geçmesi mi beklemek lazım yoksa reglin 2 hafta geçikmesinden sonra mı yapmak lazım?

Bulduğum bir yazı ;

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-27 133638.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-27 133638.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 398
Zevk suyundan hamile kalınır mı bu durum yumurtalama döneminde olursa olasılık artar mı? Boşalma olmadı hatta yakın bile değildim. Zevk suyu geldi mi gelmedi mi onu bilmem mümkün değil ama şüpheleniyorum. Test yaptırmak için ilişkiden 2 hafta geçmesi mi beklemek lazım yoksa reglin 2 hafta geçikmesinden sonra mı yapmak lazım?

Hocam sürtünme yoluyla mi yaptiniz yoksa normal olarak mı? Penis dışarıdayken bu olay gerçekleştiyse ve farkında olmadan herhangi bir boşalma yasamadiysaniz biraz düşük ihtimalli fakat yine de test yaptırmanizda fayda var.

Düzensiz bir regl döngüsü var ayın son günleri regl olduğu zamanlarda oldu. Tek gecikme sebebi gebelikle olmuyor zaten ama bilmiyorum.

Kesin mi hocam internette çok fazla bilgi var sperm bulundurma gebelik ihtimali vs. hastalıklar regl gecıkmesine sebep olur mu veya ne kadar geciktirebilir?

Geri
Yukarı