Cinsellik ihtiyacını karşılayamamak

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
24 yaşındayım, bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı, sevgiliyi bırakın normal kız arkadaşım bile olmadı. Kız arkadaş yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bu zamana kadar hiç cinsellik yaşamadım, cinsellik yaşamayı çok istiyorum ama dayanamıyorum artık. Ne yapacağım hiç bilmiyorum.

@asmsrm hocam şimdi burda sabaha kadar ağlayalım kadınların yüzde 20'lik kısmı seçme tercihini değiştiremeyiz ondan ötürü fizik tip olarak olabildiğince iyi olmaya çalış ve para durumun kötüyse de düzeltmek için elinden geleni yap sonra kendiliğinden gelir.

@asmsrm hocam şimdi burda sabaha kadar ağlayalım kadınların yüzde 20'lik kısmı seçme tercihini değiştiremeyiz ondan ötürü fizik tip olarak olabildiğince iyi olmaya çalış ve para durumun kötüyse de düzeltmek için elinden geleni yap sonra kendiliğinden gelir.
Valla hocam dediğin gibi bir ton bahane sayarız ama kimsenin umrunda değil. Sosyal medya ve değişen dünya, kadınların beklentilerini çok yükseltti ve bunu da asla değiştiremiyoruz. Sırf bu yüzden kadınlardan nefret etmeye başladım.

@asmsrm nefret etmek de gereksiz bir şey hocam feminaziden farkı yok. Bir işine de yaramaz en kotu bir kaç yıl sonra ortalama bir kadına yine ulaşabilirsin sadece para durumunu ortalama bir insan kadar yaparak ama güzel feminen kadına ulaşmak istiyosan ilk dediğimi yapman lazım.

@asmsrm nefret etmek de gereksiz bir şey hocam feminaziden farkı yok. Bir işine de yaramaz en kotu bir kaç yıl sonra ortalama bir kadına yine ulaşabilirsin sadece para durumunu ortalama bir insan kadar yaparak ama güzel feminen kadına ulaşmak istiyosan ilk dediğimi yapman lazım.
Valla hocam kendimin en iyi versiyonu olmaya çalışıyorum her yönden ama bu çok zaman alacak. 30'lu yaşları bulurum gibi. Hiç kendini geliştirmeyip çok parası olmayıp birçok kızla beraber olan da var 20'li yaşlarda. Onlar nasıl yapıyor anlamış değilim.

Geri
Yukarı