Zio vs Exvega vs XMAX

Bütçe
8000-12000
Ben de 10 bin tl civarına taksitle alabileceğim sağlam koltuk arıyorum. Bir sürü seçenek var. Her markanın sorun yaşayan müşterileri var. Ürünü geç gelenler, gelse de kısa sürede koltuğun mekanizmasının bozulması veya kırılması, sorunun garanti kapsamına alınmaması.. metal malzemesi paslı olarak gönderilen bile var. Rezalet resmen. Bir de forumda Exvega ve Xmax'ı sürekli her başlığın altına yazan iki kişi var. :) Sırf bu olay bile insanı kararsız kalmaya itiyor.

Forumda mesaj düzeltme yok galiba o yüzden flood yapmak durumundayım. Bugün saatlerce koltuk olayına kafa yordum ve bu sürekli konuşulan markalardaki güven verememe meselesi sonucunda HP Omen Citadel'i Teknosa sitesinden 3 taksite aldım. 750 tl kupon uyguladılar ama yine de benim için bayağı pahalı tabii. KPSS çalışan ve kırık sandalyede bel ağrısı çeken birisi olarak bugün artık halletmem gerekiyordu. Umarım parasına değer.

Son düzenleme:
Ben de 10 bin tl civarına taksitle alabileceğim sağlam koltuk arıyorum. Bir sürü seçenek var. Her markanın sorun yaşayan müşterileri var. Ürünü geç gelenler, gelse de kısa sürede koltuğun mekanizmasının bozulması veya kırılması, sorunun garanti kapsamına alınmaması.. metal malzemesi paslı olarak gönderilen bile var. Rezalet resmen. Bir de forumda Exvega ve Xmax'ı sürekli her başlığın altına yazan iki kişi var. :) Sırf bu olay bile insanı kararsız kalmaya itiyor.

Forumda mesaj düzeltme yok galiba o yüzden flood yapmak durumundayım. Bugün saatlerce koltuk olayına kafa yordum ve bu sürekli konuşulan markalardaki güven verememe meselesi sonucunda HP Omen Citadel'i Teknosa sitesinden 3 taksite aldım. 750 tl kupon uyguladılar ama yine de benim için bayağı pahalı tabii. KPSS çalışan ve kırık sandalyede bel ağrısı çeken birisi olarak bugün artık halletmem gerekiyordu. Umarım parasına değer.
Detayli bir kullanim tecrubesi yorumu yaparsaniz cok iyi olur.

Olur tabii ancak henüz elime ulaşmadı. Hafta içi gelir ve bir süre sonra buraya tekrar yazarım.

Koltuğu bugün teslim aldım. Kutusu ağırdı ve kutunun boyutu büyük olduğu için taşıması zordu. Kurulumu da biraz zordu. Yanlardaki vidaları çıkartıp sonra tekrar takmak gerekiyor. Eğer satın alacak kişi olursa vidaları takarken koltuğu yan çevirip taksın. Koltuğu bir süre deneyip sonradan yazmaya gerek duymadım çünkü daha önce böyle bir koltukta oturmadığım için bu zaten fazlasıyla iyi benim açımdan. ''Ayağım yere değmiyor o yüzden bacağım acıyor'' diyenler görmüştüm ama hiç öyle bir şey yok. (Boyum 182) Koltuğu tam indirmediğim halde değiyor. Kolçaklar tamamen sert plastik sanıyordum ancak içerisinde demir varmış. Rahatlığına ve malzeme kalitesine de yazacak olumsuz bir şeyim yok. Aldığıma hiç pişman değilim. Umarım da olmam. Kurulum videosunu da buraya bırakıyorum.
Hp Omen Citadel Kurulum

Son düzenleme:
Ben de hp alacağım sanırım ama terletmesinden çekiniyorum. Dandik markalara zaten 8 9 bin lira gidiyor öyle veya böyle, bari adam gibi birşey alalım

Ben de HP alacağım sanırım ama terletmesinden çekiniyorum. Dandik markalara zaten 8 9 bin lira gidiyor öyle veya böyle, bari adam gibi bir şey alalım.

Ben de sırf terletme olayı yüzünden tercih etmedim.

Zio koltuk elime ulaşti. İnceleme aşağıda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı