Ziraat bankası paraya el koydu

Anladığım üzere ATM bir şube ATM si değil eğer yanında bir şube varsa girip direkt orayla iletişime geç. Diğer durum için de en yakın şubeye gidip dilekçe vermen lazım saatinden tarihine bütün olayı detaylıca anlat fotokopisini de almayı unutma. Dilekçeye dönüş yapmak zorundalar eğer oradan da sonuç gelmezse müşteri hizmetlerini ara tekrar konuş baskı yap. Sonuç alamazsan da tüketici hakları bakıyor olması lazım bunlara gidip elindeki belgelerle başvuru yap orası ilgilenmiyorsa bile yönlendirirler. Paran ATM'de zaten bellidir ve kamera kayıtlarında ortaya çıkacaktır kamera kayıtlarının incelenmesi için resmi kurumlardan yazı gelmesi lazım yoksa incelemiyorlar. Benzer bir durumu yaşadım dilekçe verdim dönüş olmayınca müşteri hizmetleri arayıp durumu tekrar anlattım yardımcı olmazsanız elimdeki belgeler ile resmi kurumlara gideceğimi söyledim tekrar inceleme yaptılar para hesabıma yattı. Varsayıyorum ki verdiğin 3 tane 10 luk sahteydi ya da içlerinden birisi sahte sana en azından bunun bilgisini vermek zorundalar.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Hemen anlatıyorum.

Ziraat bankası atm' si 5 lira ile işlem yapmıyormuş. Kimlik kartı 25 tl, ben 30 tl yükledim. Eee ATM' de 5 lira yok. O yüzden parayı almış. 5 liram iade edildi. Kimlik makbuzumu da şubeden alacakmışım. 6 defa başvuru açtım sonuncuda gelen muşteri hizmeti elemanı işimi halletti. Diğerleri es geçmiş.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Hemen anlatıyorum.

Ziraat Bankası ATM'si 5 lira ile işlem yapmıyormuş. Kimlik kartı 25 TL, ben 30 TL yükledim. Eee ATM'de 5 lira yok. O yüzden parayı almış. 5 liram iade edildi. Kimlik makbuzumu da şubeden alacakmışım. 6 defa başvuru açtım sonuncuda gelen muşteri hizmeti elemanı işimi halletti. Diğerleri es geçmiş.

Konuyu hortlatıyorum ama müşteri hizmetleri bağlanırken hangi kategoride tuşluyoruz bir türlü bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı