ZMA vs Creatine

EnesBeyy

Hectopat
Makaleler
1
SSN markasının creatin'ini almayı düşünüyorum ama bir arkadaşım hardline'ın ZMA ürününü gönderdi ve fiyatı ve performansı iyi dedi. ZMA nedir, ne için ve kimler kullanır? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ben 11 aydır spor yapan (ama ara vermeleri çıkacaksak 8-9 ay diyebilirim) biriyim. Ağırsağlam 5x5 programının 10. haftasındayım ve güzel gelişme aldım. 3x5 ile devam etmeyi düşünüyorum. Benim creatine alma isteklerim şu:
1- 67 kiloyum ve boyuma ideal kilo 72-75 aralığı olduğu için kilo almamda yardımcı olacak bir ürün.
2- Vücudumu daha iyi şekillendirecek ve performansımı arttıracak bir ürün olduğunu düşünüyorum.
3- Yağ oranım yüksek değil ama bel bölgesinden şikayetciyim. Karın kasları çıkmıyor ve bel yağlarım erimiyor. Buna yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Sizce hangi ürünü almalıyım?

Not: Spora başladığım zamanlar 2 ay Protein Ocean markasının aromasız creatine ürününü kullandım ve memnun kaldım.

Ürün Linkleri:
Hardline ZMA: Hardline Zma 180 Kapsül Fiyatı, Yorumları - Trendyol
SSN Creatine: SSN Sports Style Nutrition SSN Creatine Refuel 350 Gr Aromasız Fiyatı, Yorumları - Trendyol

SSN markasının Creatin'ini almayı düşünüyorum ama bir arkadaşım Hardline'ın ZMA ürününü gönderdi ve fiyatı ve performansı iyi dedi. ZMA nedir, ne için ve kimler kullanır? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ben 11 aydır spor yapan (ama ara vermeleri çıkacaksak 8-9 ay diyebilirim) biriyim. Ağırsağlam 5x5 programının 10. haftasındayım ve güzel gelişme aldım. 3x5 ile devam etmeyi düşünüyorum. Benim creatine alma isteklerim şu:
1- 67 kiloyum ve boyuma ideal kilo 72-75 aralığı olduğu için kilo almamda yardımcı olacak bir ürün.
2- Vücudumu daha iyi şekillendirecek ve performansımı arttıracak bir ürün olduğunu düşünüyorum.
3- Yağ oranım yüksek değil ama bel bölgesinden şikayetciyim. Karın kasları çıkmıyor ve bel yağlarım erimiyor. Buna yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Not: Spora başladığım zamanlar 2 ay Proteinocean markasının aromasız creatine ürününü kullandım ve memnun kaldım.

Ürün Linkleri:
SSN Creatine: SSN Sports Style Nutrition SSN Creatine Refuel 350 Gr Aromasız Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kesinlikle creatin alın. ZMA kötü bir takviye değildir. Çinko testo seviyelerini iyileştirir. Ama adı üstünde "iyileştirir".Yükseltmez testoyu. Eğer zaten adam akıllı et yiyorsanız, balık, baklagil tüketiyorsanız ZMA almaya gerek yok. Kesinlikle creatin almanı tavsiye ederim.
Ben şuan creatin kullanmıyorum ama zamanında kullandığımda çok güzel etkisini gördüm.
Creatin kilo almana yardımcı olmaz.Sadece vücudunda su tutacağı için 2 kg'ya yakın bir su kütlesi alırsın tartıda.
Vücudunu şekillendirme konusunda yardımcı olabilir çünkü creatinin su tutma özelliği vardır bu yüzden kaslara su toplar ve daha doygun gözükür kas.
Bel bölgesinden şikayetçiyseniz yağ oranınızı düşürmeniz ve kalori açığıyla beslenmeniz gerekir.Kısacası alabileceğin en iyi supplement "Creatin".

SSN markasının Creatin'ini almayı düşünüyorum ama bir arkadaşım Hardline'ın ZMA ürününü gönderdi ve fiyatı ve performansı iyi dedi. ZMA nedir, ne için ve kimler kullanır? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Ben 11 aydır spor yapan (ama ara vermeleri çıkacaksak 8-9 ay diyebilirim) biriyim. Ağırsağlam 5x5 programının 10. haftasındayım ve güzel gelişme aldım. 3x5 ile devam etmeyi düşünüyorum. Benim creatine alma isteklerim şu:
2- vücudumu daha iyi şekillendirecek ve performansımı arttıracak bir ürün olduğunu düşünüyorum.
3- yağ oranım yüksek değil ama bel bölgesinden şikayetciyim. Karın kasları çıkmıyor ve bel yağlarım erimiyor. Buna yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Not: Spora başladığım zamanlar 2 ay Proteinocean markasının aromasız creatine ürününü kullandım ve memnun kaldım.

Ürün linkleri:
SSN creatine: SSN Sports Style Nutrition SSN Creatine Refuel 350 Gr Aromasız Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kreatin al hocam, lakin SSN'den alma, bütçe nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı