Zombi Oyunu Önerisi

NothingAtHere

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar The Walking Dead dizisini izleyip bitirdikten sonra lütfen bana Left 4 Dead demeyin. Çünkü gerçekçi olsun istiyorum. Zombilerin yumruk attığı ve ya araba vurdurur gibi sizi sallamasını değil de The Walking Dead tarzı bir ısırığın ölümün olabileceği bir oyun yok mu? Dying Light güzel gibi fakat benim "Crafting" tarzı olaylar ile aram yoktur. Activision The Walking Dead ise dizinin karakterleri Dixon kardeşlerin diziden önceki yaşamını anlatıyormuş. Fakat yine şu sağlık göstergesi canımı sıktı. Yok mu bu tarz bana göre oyun? Bir de Just Cause 3 iyi midir veya benzer bir oyun da önerseniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Just Cause 3 indirimde alınabilir bir oyun, etrafı yıkıp dağıtmak ve absürt işler yapmak için birebir ama sana hitap eder mi bilemem. Ben bitirene kadar keyif almıştım.

The Walking Dead Survival Instinct'e gelecek olursak berbat bir oyun tamamen oyunun adını kullanıp para kazanalım mantığı ile çıkarılmış ve seni yüzde yüz hayal kırıklığına uğratacaktır hiç şüphem yok.

Biraz eski ancak Dead Island ve Dead Island Riptide tavsiye edebilirim. Dying Light için de fazla ön yargılı olma crafting öyle karmaşık ve zorunlu değil.

The Walking Dead evreninde geçen bir oyun yapıldığını duymuştum bir kaç ay önce. Bir araştırın derim. Ne kadar doğru bilmiyorum. Aynı evren olmasa bile benzer yapıda olacak bir kaç oyun geleceğini biliyorum. Daha gerçekçi zombi oyunları gelecek kısaca. Onun dışında oynamadım, bilmiyorum.

The Walking Dead evreninde geçen bir oyun yapıldığını duymuştum bir kaç ay önce. Bir araştırın derim. Ne kadar doğru bilmiyorum. Aynı evren olmasa bile benzer yapıda olacak bir kaç oyun geleceğini biliyorum. Daha gerçekçi zombi oyunları gelecek kısaca. Onun dışında oynamadım, bilmiyorum.
Oyunun fragmanları güzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanışı ise berbat gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunun ilk fragmanları güzeldi.

Oynanışı ise berbat gözüküyor.

Oyun çıkmadığı için oynanışına yorum yapmak çok hoş değil bence ama yine de bazı şeyleri göz önüne koyduğu bir gerçek. Takip ettiğim bir oyun değil...

Yeni konular

Geri
Yukarı