Zombi Oyunu Önerisi

Yazmayı unutmuşum Resident Evil 2 Remake çok güzel olacak, Resident Evil 2 serinin en güzel oyunlarından biriydi.

Oyun çıkmadığı için oynanışına yorum yapmak çok hoş değil bence ama yine de bazı şeyleri göz önüne koyduğu bir gerçek. Takip ettiğim bir oyun değil...
Çıkmamış bir çok oyunun demosuna veya oynanış videosuna bakıyoruz örneğin Metro Exodus, Battlefield V, Days Gone, Rage 2, Resident Evil 2 gibi türleri farklı olsalar da hepsinin bir kalitesi var. Walking Dead'in oyununda o kalite hiç yok, muhtemelen çıkan oyun da izlediğimizin en fazla bir tık üstü olacak.

Yazmayı unutmuşum Resident Evil 2 Remake çok güzel olacak, Resident Evil 2 serinin en güzel oyunlarından biriydi.

Çıkmamış bir çok oyunun demosuna veya oynanış videosuna bakıyoruz örneğin Metro Exodus, Battlefield V, Days Gone, Rage 2, Resident Evil 2 gibi türleri farklı olsalar da hepsinin bir kalitesi var. Walking Dead'in oyununda o kalite hiç yok, muhtemelen çıkan oyun da izlediğimizin en fazla bir tık üstü olacak.

Söylediğiniz oyunların mekanikleri herkesin alıştığı mekanikler. Kingdom Come: Deliverance oyununun fragmanlarında ben oynanışı hiç beğenmemiştim ama oynadığımda oldukça hoşuma gitmişti. Bu sebeple çok da yeni şeyleri kötülemeyi sevmiyorum. Bu arada attığınız videoyu şu an izleyebilecek bir noktada olmadığımdan izlemeden sadece kendi düşüncemi aktarmak için yazıyorum. Eğer oyunun mekanikleri alıştığımız mekanikler olup da berbat şekilde sunulmuşsa söylediğim şeyin geçerliliği yok.

Prototype [emoji7]
Eskiden oynardım.
TWD Telltale serisi
4 sezonuda bitirdim fakat yenisi çıkmayacakmış. :(
Zombie Army Trilogy tavsiye ederim. Eşli de oynanıyor gayet güzel.
Nazi zombilerinden bıktım. Oyun güzel olabilir fakat bana göre değil.
Konsolun varsa last of us oynamanı öneririm.
Maalesef elimde veya yakınımda bir tane bile yok. Oyun galiba güzel fakat emulatör gibi işlerle uğraşamam. Fakat oynamayı çok isterdim.
Oyunun fragmanları güzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanışı ise berbat gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu görmüştüm. Left 4 Dead'in HD versiyonu gibi birşey. Bir fragmana bakın bir de oyuna.

Just Cause 3 indirimde alınabilir bir oyun, etrafı yıkıp dağıtmak ve absürt işler yapmak için birebir ama sana hitap eder mi bilemem. Ben bitirene kadar keyif almıştım.

The Walking Dead Survival Instinct'e gelecek olursak berbat bir oyun tamamen oyunun adını kullanıp para kazanalım mantığı ile çıkarılmış ve seni yüzde yüz hayal kırıklığına uğratacaktır hiç şüphem yok.

Biraz eski ancak Dead Island ve Dead Island Riptide tavsiye edebilirim. Dying Light için de fazla ön yargılı olma crafting öyle karmaşık ve zorunlu değil.

Just Cause 3 sıkar mı diyorsun yani? İndirimde yanlış hatırlamıyorsam 24 TL idi. Aslında bence fiyatına göre iyi. Bana hitap eder fakat hep mi etrağafı dağıtıyoruz?
Survival Instinct, evet. Mekanikleri, grafikleri berbat. Bir video izledim de :tavuk:

Dead Island yine zombilerin nerden geldiği belli olmayan bir oyun. Isırması gerekmez mi? Neden zombi mahalle çocuğu gibi koluyla ittiriyor :üzgün:?
Bir oyun çıkacakmış. Overkill's The Walking Dead. Fragmanlar çok güzel gözüküyor fakat inşallah o FPS oyunu gibi olmaz. PC Platformuna gelir bence. Sonuçta yanlış bilmiyorsam bütün oyunları Steam'de yer alıyor Overkill'in. Farklı öneri yok ise tamamdır ben Dying Light'da karar kılacağım.

Just Cause 3 sıkar mı diyorsun yani? İndirimde yanlış hatırlamıyorsam 24 TL idi. Aslında bence fiyatına göre iyi. Bana hitap eder fakat hep mi etrağafı dağıtıyoruz?
Survival Instinct, evet. Mekanikleri, grafikleri berbat. Bir video izledim de :tavuk:

Dead Island yine zombilerin nerden geldiği belli olmayan bir oyun. Isırması gerekmez mi? Neden zombi mahalle çocuğu gibi koluyla ittiriyor?

Bir oyun çıkacakmış. Overkill's The Walking Dead. Fragmanlar çok güzel gözüküyor fakat inşallah o FPS oyunu gibi olmaz. PC Platformuna gelir bence. Sonuçta yanlış bilmiyorsam bütün oyunları Steam'de yer alıyor Overkill'in. Farklı öneri yok ise tamamdır ben Dying Light'da karar kılacağım.
JC3'de bir hikaye var ama ona ne kadar hikaye denirse. serinin 3 oyununda da hikayeyi kabaca anlatmak gerekirse ortada bir diktatör var ve siz ona karşı savaşıyorsunuz. Oynanışı zevkli ve inidirimde fiyatı da çok iyi oluyor, indirimde yakalarsan XL versiyonunu almanı öneririm.

Ne yazık ki önceki mesajlarda videolarını attığım oyun ile bahsettiğin Overkill's aynı oyun. Dying Light iyidir, çok oyunculu modu da aşırı zevkli. (Şu an indirimde)

State Of Decay serisini öneririm açık dünya hayatta kalma oyunudur.

State Of Decay serisini öneririm açık dünya hayatta kalma oyunudur.
Evet Windows 10'da var ise deneyeceğim. Güzele benziyor. Fakat yukarıdaki arkadaşa diyorum, ama oynanış fragmanı ile oynanan birbirine benzemiyor. Hem daha yayınlanmadı ki, nasıl oynuyorlar?
Edit: Tamam E3 2018'de tanıtılmış galiba. Neyse o zaman Just Cause 3 ve Dying Light'ı sepete ekliyorum, State Of Decay 2'i araştıracağım. Overkill hayalim suya düştü. O zaman beklediğim 3 oyun var:

Ready or Not, Far Cry 6 ve en üzücü olanı: Half Life 3.

Son düzenleme:
@asum812 Oyun sizi ne kadar süre ekran başında tutabildi, akıyor mu?

Kingdom Come oyunu mu? Başta çok zorlamıştı ve gıcık etmişti ama bu 1-2 saat falan sürdü diyebilirim. Bence gayet akıcı ve ortalama üstü bir oyun diyebilirim. Savaş mekanikleri için gerçekten pratik yapmak gerekiyor ve oyun size bu imkanı sağlıyor. Fakat bunun için yeni konu açmanız daha iyi olacaktır. :D

Geri
Yukarı