Zoom Ekran Paylaşımı Bulanıklığı

Bunun öğretmen ile de alakası olabileceğini düşünüyorum. Tabii sizin internetiniz de etkiler. Arkada interneti kullanan herhangi bir şey açıksa kapatın. Bir şey iniyorsa durdurun. Eğer sizin internetiniz iyiyse öğretmenin interneti ile ilgili bir sorun olabilir.

Son düzenleme:
İnternetiniz kötü olabilir.
Bunun öğretmen ile de alakası olabileceğini düşünüyorum. Tabii sizin internetiniz de etkiler. Arkada interneti kullanan herhangi bir şey açıksa kapatın. Bir şey iniyorsa durdurun. Eğer sizin internetiniz iyiyse öğretmenin interneti ile ilgili bir sorun vardır.
İnternet sebebiyle çözürünlük düşüyor. Arkada interneti sömürecek şeyleri kapatabilirsin; internet tarayıcısı gibi.
Benim ve öğretmenin internetinde herhangi bir sorun yok. Diğer derslerde de aynı durum söz konusu.

Ekran çözünürlüğün nedir?
1440x900

Fare işaretçin de kasıyorsa, öğretmenin ekran çözünürlüğünün senin çözünürlüğünden daha fazla olmasından dolayıdır.
Benim ya da hocanın fare imlecinde herhangi bir kasma yok. Veya hocanın imleci de bulanık mı diye soruyorsan imleci normal. Ek olarak şöyle bir şey var. Başlat çubuğu da dahil tüm ekranı paylaştığı zaman acayip bulanık gözükürken daha ufak bir çözünürlükte alan paylaştığı zaman ise bulanıklık çok hissedilmiyor lakin var olduğu da kendini belli ediyor.

Benim ya da hocanın fare imlecinde herhangi bir kasma yok. Veya hocanın imleci de bulanık mı diye soruyorsan imleci normal. Ek olarak şöyle bir şey var. Başlat çubuğu da dahil tüm ekranı paylaştığı zaman acayip bulanık gözükürken daha ufak bir çözünürlükte alan paylaştığı zaman ise bulanıklık çok hissedilmiyor lakin var olduğu da kendini belli ediyor.
Hayır. Örneğin senin imlecin hareket ederken kasıyor mu?
Şu adımları sırasıyla uygulayın.
1603449891446.png
Tıklayın.
1603449927573.png
Tıklayın.
1603449977482.png

Buradaki çözünürlük sizin çözünürlükten büyükse bulanık olması normal. Hatta görüntü geç bile gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı