Çözüldü Zoom "Invalid meeting ID, please check and try again" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MetehanYildiz55

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, benim uzaktan eğitimim başladı ve PC'de şu sorunla karşılaşıyorum, "Invalid meeting ID, please check and try again.". Nedeni nedir? Silip tekrar kurdum, yine hata veriyor. Ne yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ID yanlış değil, telefondan giriş yapabiliyorum.
Ooo, en sevdiğim hata. Host kapatıp açana kadar giremiyorsun. Cihazı yeniden başlatman bile işe yaramıyor. Geçen dönem 2 dersimde denk gelmişti bana. Telefondan katılmak zorunda kaldım. Zoom'a bildirmiştim. Herhangi bir geri dönüş olmamıştı.
ID yanlış değil, telefondan giriş yapabiliyorum.
Ooo, en sevdiğim hata. Host kapatıp açana kadar giremiyorsun. Cihazı yeniden başlatman bile işe yaramıyor. Geçen dönem 2 dersimde denk gelmişti bana. Telefondan katılmak zorunda kaldım. Zoom'a bildirmiştim. Herhangi bir geri dönüş olmamıştı.

Çözüm

Evet aynısı oldu host dersi kapatınca giriş yapabildim.

Zoom bana da geri dönüşte bulunmadı hala bekliyorum.

bu sorunu bende çok yaşıyorum telefondan giriyorum ama olmuyor öyle delütfen yardımcı olun

eğer 5.3.1 sürümünü kullanıyorsanız 5.2.2 sürümüne dönmeyi deneyin.
Bahsettiğiniz sürüm sanırsam 1 Eylül 2020'de çıkmış. Nisan-temmuz 2020'de aynı hatayı birkaç kere yaşadım. Düzeltip sonradan bozacaklarını sanmıyorum.

Yazanların hiç biri bende işe yaramadı. günde 8-9 dersim var ve günse en az 1-2 kez bu hatayı alıyom. Son güncellemede düzelttiklerini düşünmüştm ama düzeltmemişler. aynı dersten ard arda 2 tane varsa ilkine girebilirsem 2. s,ne g,remiyom.

Yeni konular

Geri
Yukarı