Zor matematik soruları

oynozan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Performans ödevim için yardımınıza ihtiyacım var. Ödevin aslında çok basit görünse de beni epey yordu. 10 Tane aşırı zor matematik sorusuna ve cevabına ihtiyacım var. Elinizde zor; trigonometri, cebir veya geometri sorusu varsa gönderebilirsiniz.

Apoemi maraton tesleri. Bu kısımları boş bıraktım, sınava yakın zamanda sorularına bakacağım. Çözümleri YouTube'da vardır. Oradan üstüne geçirirsiniz.

IMG_20210330_012434.jpg
IMG_20210330_012419.jpg

Apotemi problemler kitabında bayağı zor sorular vardır aslında. Şu an yanımda yok ama bulabilirsen oradan bakabilirsin. Hocalar oradan en fazla günde 3 soru eğlence için çözün, alıştırma olur kafa yorarsınız diyordu. Daha fazla çözünce kafa yapıyor çünkü.

Apoemi maraton tesleri. Bu kısımları boş bıraktım, sınava yakın zamanda sorularına bakacağım. Çözümleri YouTube'da vardır. Oradan üstüne geçirirsiniz.

Eki Görüntüle 947932Eki Görüntüle 947931
Çok teşekkür ederim.

Limit çıkmış sorular pdfsi var işine yararsa.
İşime yarar teşekkür ederim.

Apotemi problemler kitabında bayağı zor sorular vardır aslında. Şu an yanımda yok ama bulabilirsen oradan bakabilirsin. Hocalar oradan en fazla günde 3 soru eğlence için çözün, alıştırma olur kafa yorarsınız diyordu. Daha fazla çözünce kafa yapıyor çünkü.
Aynen baya zor bir kitap sanırım, o kaynak elimde yok ama şu ana kadar bulduğum zor sorular Apotemi'den.

Yeni konular

Geri
Yukarı