Zorbalardan kurtulmak

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Selamlar, bir arkadaşımla beraber yürüttüğüm güzel bir Instagram hesabı var. Geçmişte bize ortak olması için bir arkadaşı almıştık (bizden büyük) nedeni ise reklam falan yapıp sayfayı büyütmekti. Öyle demişti. 5 ay oldu bir şey yapmadı. Biz de attık ve şimdi dışarda ne zaman bizi görse hesap verir gibi paramı ne zaman vereceksiniz diyor. Geçmişte sayfaya bot basmıştı ve bundan pek hoşlanmamıştık boş yere engel yemiştik ek olarak botlar da düşmüştü. 1k bot bastı ve 100TL istiyor veya sayfayı istiyor. Sayfayı vermek istemiyorum ve onla da pek uğraşmak istemiyorum. Ben düzgün birisiyim. Arkadaşım da öyle ama köşeye falan sıkıştırılmak çok kötü be. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfaya hiçbir yararı olmadığı için ona bir şey vermeyeceğinizi söyleyin, anlamıyorsa alın bi' büyüğünüzü anladığı dilden konuşun. Zorba dediğiniz kişiler karşısında sessiz gariban gördüğü kişilerin üstüne gider. Bunlara konuşmak falan yaramaz genelde.

Selamlar, bir arkadaşımla beraber yürüttüğüm güzel bir Instagram hesabı var. Geçmişte bize ortak olması için bir arkadaşı almıştık (bizden büyük) nedeni ise reklam falan yapıp sayfayı büyütmekti. Öyle demişti. 5 ay oldu bir şey yapmadı. Biz de attık ve şimdi dışarda ne zaman bizi görse hesap verir gibi paramı ne zaman vereceksiniz diyor. Geçmişte sayfaya bot basmıştı ve bundan pek hoşlanmamıştık boş yere engel yemiştik ek olarak botlar da düşmüştü. 1K bot bastı ve 100TL istiyor veya sayfayı istiyor. Sayfayı vermek istemiyorum ve onla da pek uğraşmak istemiyorum. Ben düzgün birisiyim. Arkadaşım da öyle ama köşeye falan sıkıştırılmak çok kötü be. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Bende de bu Instagram işlerinde böyle bir olay olmuştu. Ama benimkiler unuttu.

Geri
Yukarı