Zorla askere alınmak istemiyorum, ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ülkede doğup büyümüş her erkek; dinine veya ırkına bakılmaksızın askere alınır Kaçışın yok maalesef.

Sözde 1K mesajı var bir de.

Tanımadan böyle sözler ediyorsunuz ya. Gülmekten kendimi alamıyorum. Hem oruç olduğunu bilmiyordum hem de. "penisinizi keserseniz kadın olursunuz. Böylece askerden kurtulursunuz" mesajına yaptım.
@FsneSuyu orada altına bilgilendirme yaptım. Zaten" shitpost"du. Mesajını da SS alıp attım.

Türk vatandaşlığın varsa gitmek zorundasın. Kaçışın yok.
Kadınların Türk vatandaşlığı yok mu ? Eşit yok hakkımız yok mu ?Onlar dayanamaz demeyin İsrail'de kadınlar da gidiyor neden böyle saçma bir adaletsizliğe boyun eğeyim ?
Türkiye'de yaşamıyor musunuz? Türk değilim, diye yazmışsınız.
Almanya'da yaşayan herkes Alman mı oluyor ? Ortalama ülke insanının zeka seviyesi bu işte.

Sen tanımadığın insanlara boyun eğmeye utanmıyor musun ?

Kadınların Türk vatandaşlığı yok mu? Eşit yok hakkımız yok mu? Onlar dayanamaz demeyin İsrail'de kadınlar da gidiyor neden böyle saçma bir adaletsizliğe boyun eğeyim?

Kadınlar gönüllü olarak gidiyor. Ayrıca ülkede bir sürü kadın asker var.

Kadınlar gönüllü olarak gidiyor. Ayrıca ülkede bir sürü kadın asker var.
Gönüllü olarak gidip mesleki maaş alıyorlar evet. Erkekler neden karın tokluğuna yapıyor onu soruyorum ben ? Erkekler de gönüllü olarak gitsin.
Kız vermek gibi adetleri olan ailelerle benim işim olmaz zaten. İşveren sana emir veriyor karşılığında maaşını da veriyor karın tokluğuna kölelik yaptırmıyor.

Kız vermek gibi adetleri olan ailelerle benim işim olmaz zaten. İşveren sana Emir veriyor karşılığında maaşını da veriyor karın tokluğuna kölelik yaptırmıyor.

Evet karın tokluğuna kölelik yaptırmıyor. Ama sen özgür bir bireysin kölelik yapamazsın

Gitmesen de onlar seni bulur zaten. Buldukları zaman da adam ederler.
Hapishanedeki yüzbinlerce suçlu zamanında askere gitmemiş mi sanıyorsun ? Gidince adam mı olunuyor ?
Almanya'da yaşayan herkes Alman mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…