Zorunlu Trafik Sigortam 6 kat zamlanmış

Anladığım kadarıyla bir yanlışlık yok, fazla fazla geçiriyorlar yine birileri, ne diyeyim yazıklar olsun... arabayı satıp bisiklete geçerim bundan iyi...

6 senedir sigortasını ve kaskosunu yenilediğim araca geçen sene 1200tl sigorta 2300 tl kasko öderken. 2900 sigorta, 4500 kasko çıkarttılar. Ülkede ne zaman bir şey ucuzladı ki bunlar da ucuzlasın diye bekliyoruz. Geçmiş olsun hepimize

Anladığım kadarıyla bir yanlışlık yok, fazla fazla geçiriyorlar yine birileri, ne diyeyim yazıklar olsun... arabayı satıp bisiklete geçerim bundan iyi...
Diğer kişiye yazmıştım hocam mesajı. Şu anda sizin söylediğiniz ve ortalama olarak 2500TL civarında gezen en düşük basamaktan sigorta doğru, daha ucuzu yok. Yine aynı araca kasko da eklerseniz 10.000TL buluyor. Hiç kazası olmayan en düşük basamakta bile aylık olarak yaklaşık 1000TL çok ciddi para. Bulunduğunuz yeri bilmiyorum ama hava durumu yılın genelinde müsait ise plaka ve sigorta derdi olmayan düşük motorlu motosikletler iyi bir alternatif şu anda.

Hasarsızlık indirimim var.
Araç şirket üzerine kayıtlı. Şirkette 2 tane araç var. İki aracında sicili temiz. Şirket sicilinde en son kaza 5 sene önce oldu.
Şirket kayıtlı olduğu için o zaman anladım. Bir de trafik sigortası taksit de yapılamıyor şirket araçları için. 😕

Zam falan gelmedi ne zam mı? Fiyat düzenlemesine gidildi, köprüler, 129 milyon RAM'ler falan, Kanada'dan mercimek (çorbası) falan gibi gibi... dışarıdan bedava gelmiyor ya saç ektirmeye bunlar.

Geri
Yukarı