Zotac 1050 Ti 4 GB alınır mı?

HexaQuin

Centipat
Merhaba iyi günler ikinci el bir sistem alacağım özellikleri.
ASUS H110M-K anakart
16 GB DDR4 RAM
Zotac GTX 1050 Ti 4 GB.
i3 6100
1TB HDD
Sizce sistem alınır mı yaklaşık 2.200 liraya alacağım.

Eki Görüntüle 848319Eki Görüntüle 848324
Nedense benchmark testleri böyle demiyor? :)
Attığım görüntüde %7 gibi bi' darboğaz söz konusu. Bilgisayarınıza format atıp sürücüleri baştan yükleyin. Ve kasa temizliğini yapın.
Tamam hocam alsın o zaman. Elimde yaptığım testlere değil de bu sitedeki saçma sapan benchmark testlerine güveniyorsanız siz bilirsiniz. Ayrıca işlemciyi hiç 65 derecede görmedim. Temizlikle alakası yok. Format da atarım ara sıra ama zaten kullanmıyorum o işlemciyi artık bıktığım için ve Valorant bile 144 hz oynatmadığı için.

Ss aldığınız sitedeki hiçbir bilgi doğru değil. Zaten o site sosyalde yasaklı kuralların en aşağısına giderseniz görebilirsiniz.
Videolardaki benchmarklara baktım. Aralarında sadece %6-7 fark var. Darboğaz çok az oluyor.
Tamam hocam alsın o zaman. Elimde yaptığım testlere değil de bu sitedeki saçma sapan benchmark testlerine güveniyorsanız siz bilirsiniz. Ayrıca işlemciyi hiç 65 derecede görmedim. Temizlikle alakası yok. Format da atarım ara sıra ama zaten kullanmıyorum o işlemciyi artık bıktığım için ve Valorant bile 144 hz oynatmadığı için.
Ama fiyatı da çok iyi? Oyun oynanabilir. Ve Valorant'ın optimizasyonu da kötü.

Videolardaki benchmarklara baktım. Aralarında sadece %6-7 fark var. Darboğaz çok az oluyor.

Ama fiyatı da çok iyi? Oyun oynanabilir. Ve Valorant'ın optimizasyonu da kötü.
Valorant'ın optimizasyonunun kötü olduğunu nereden çıkardınız? İlk defa görüyorum. Arkadaşın kendi kararı. 1 hafta öncesine kadar aynı sistemi kullanan birisiyim sonuçta. Kime güvenmek istiyorsa ona güvensin. Ha diyorsa bana oyunu açsın yeter o zaman iş başka. I7-6700K ya geçtim ve 144 altını görmüyorum. 144 üstünü gördüğüm zaman oha diyordum önceden.

Valorant'ın optimizasyonunun kötü olduğunu nereden çıkardınız? İlk defa görüyorum. Arkadaşın kendi kararı. 1 hafta öncesine kadar aynı sistemi kullanan birisiyim sonuçta. Kime güvenmek istiyorsa ona güvensin. Ha diyorsa bana oyunu açsın yeter o zaman iş başka. I7-6700K ya geçtim ve 144 altını görmüyorum. 144 üstünü gördüğüm zaman oha diyordum önceden.
Valorant'ta hangi ayarlarda oynuyordunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı