Zotac 1080 AMP Edition İyi mi?

FE modeli yerine zotac alman çok daha mantıklı
1- Fe modelinde 1×8 pin güç girişi varken zotac da 2×8 pin güç girişi var buda oc potansiyelini arttırır
2- Kendi sitelerinden bakınca zotac ın saat hızları daha yüksek
3- 60 dolar fazladan verip daha çok eleştirilmesine ve beğenilmemesine rağmen Fe almak mantıklı değil
4- Fe da her ne kadar değişik de olsa 1 adet fan varken zotac da 2 adet dan var

FE modeli yerine zotac alman çok daha mantıklı
1- Fe modelinde 1×8 pin güç girişi varken zotac da 2×8 pin güç girişi var buda oc potansiyelini arttırır
2- Kendi sitelerinden bakınca zotac ın saat hızları daha yüksek
3- 60 dolar fazladan verip daha çok eleştirilmesine ve beğenilmemesine rağmen Fe almak mantıklı değil
4- Fe da her ne kadar değişik de olsa 1 adet fan varken zotac da 2 adet dan var

Hocam normaldir çünkü Zotac'ın AMP! versiyonu bütün piyasadaki kartlardan daha yüksek saat hızına sahip. Bu'da en az 5 FPS demektir. Ben bile kendi Zotac kartıma O.C yaptığımda GTA 5 Online'da 40 FPS'den 70'e çıkartıyorum. Birde benimki GTX 660.

Hocam normaldir çünkü Zotac'ın AMP! versiyonu bütün piyasadaki kartlardan daha yüksek saat hızına sahip. Bu'da en az 5 FPS demektir. Ben bile kendi Zotac kartıma O.C yaptığımda GTA 5 Online'da 40 FPS'den 70'e çıkartıyorum. Birde benimki GTX 660.

Konuyla alakasız olacak da, söylemeden edemeyeceğim. İmzandaki monitör o sisteme biraz fazla kaçmış sanki. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zotac GeForce 9600Gt kullaniyorum kart bir yürüyen efsane ve zotactanda çok şikayetçi değilim.Yazilim desteği MSI ve asus kadar olmayabilir ama gönül rahatligiyla bence almalisin.Heleki boyle bir kartda yanlislik yapacaklarini sanmiyorumm

Konuyla alakasız olacak da, söylemeden edemeyeceğim. İmzandaki monitör o sisteme biraz fazla kaçmış sanki. :)

Hocam işte şöyle düşünenlere sinir oluyorum. Gereksiz değil. Her oyundan 144 hz almak gibi bir hedefim yok. Sadece CS:GO'da daha iyi bir oyun deneyimi için aldım. İlerde de sistemimi güncellediğimde rahatlıkla kullanabileceğim bir monitör.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı