Zotac 1660 Super FurMark FPS değerleri normal mi?

ERA57

Centipat
Daha fazla  
Zotac 1660 Super FurMark FPS değerleri normal mi?
Sıcaklık 75 Derece
Max FPS 58
Avg 57
Mini 43

Screenshot_20230112-142215.png

Hocam normal de Nasıl anlaşılır iyi olduğu veya kötü olduğu Kiminde 100 FPS kiminde 60 FPS çıkıyor 1660S sistemin diğer parçalari falan da etki ediyor mu Fumark testine?
Tabii ki. Zaten ekran kartı ne kullanabiliyorsa kullanmış. Ona göre alın.

Şu anda normal gözüküyor bana göre. 4X MSAA'da 1660S'nin böyle bir performans vermesi iyi bile bence. (sıcaklıklarda gayet iyi)

Şu anda normal gözüküyor bana göre. 4X MSAA'da 1660S'nin böyle bir performans vermesi iyi bile bence. (sıcaklıklarda gayet iyi)

Tamam teşekkür ederim garantisi var dedi üründe mining yapıldı ise garanti disi kalır dedim hayır mining yapılmadı gönlünü ferah tut dedi bu arada ekran kartına bakım yapılmamış içi açılmamış belki performans düşüklüğü ondanda yapabir birazcık sahibinden Param Güvende olarak alıyorum 4 ay daha garantisi var bir sorun çıkar ise iade ederim bütün testlerini yapacağım zaten yardım için teşekkür ederim hocam.

Hocam son olarak resimdeki değerler nasıl acaba Zahmet olmazsa :))

Tamam teşekkür ederim garantisi var dedi üründe mining yapıldı ise garanti disi kalır dedim hayır mining yapılmadı gönlünü ferah tut dedi bu arada ekran kartına bakım yapılmamış içi açılmamış belki performans düşüklüğü ondanda yapabir birazcık sahibinden Param Güvende olarak alıyorum 4 ay daha garantisi var bir sorun çıkar ise iade ederim bütün testlerini yapacağım zaten yardım için teşekkür ederim hocam.

Fumark test sonrası

Dosya Ekleri

• IMG-20230112-WA0007.jpg
    IMG-20230112-WA0007.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Fumark test sonrası
Normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı