Satıldı Zotac 9600GT Synergy Edition 1GB 256 Bit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Barış ÖZER

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Kartal/İstanbul
Merhaba arkadaşlar, kenarda öylece duran efsane emektarımı satmaya karar verdim.
Ürünün kutu ve içeriği hâlâ duruyor. Pek anlamadığım için overclock yapmadım rafa kaldırana kadar. Bu kartla CoD Black Ops 2'ye kadar tümseriyi defalarca bitirdim, CoD:Ghosts'ta DX11 engeline takıldım. CS:GO, LoL, DOTA gibi orta düzey oyunları oynamak için tercih edilebilir. Ürün fiyatı 100TL'dir, kargo ücreti alıcıya aittir. Istanbul Anadolu yakasından elden teslim edilir, aksi takdirde önce havale, sonra kargolama yapılır. Ufak bir pazarlık payı vardır. İletişim için 0534 678 4073 numaralı telefondan arayabilir, WhatsApp ile mesaj atabilirsiniz.
Resimler yarın eklenecektir.
İyi sosyaller.

20150513_145450.jpg
20150513_145500.jpg
20150513_145512.jpg

Güncel.

Selam, kartın herhangi bir problemi yok değil mi? Birde Gigabyte GA-945GCM-ES2L anakarta uyumlu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, kartın herhangi bir problemi yok değil mi? Birde Gigabyte GA-945GCM-ES2L anakarta uyumlu mudur?
Kart kasaya uyumludur. 2 ay öncesine kadar kasamda kullandığım karttı, GTX970 alınca boşa çıktı.

Hocam 75 Tl elden umraniyede verebilirim.
Son fiyattır kardeşim, satılmazsa yazın eski parçalarımı birleştirip öğrenci evine götüreceğim.

Güncel.

Çanakkale'de olduğumdan dolayı elden satış iptal edilmiştir, havale-kargo yoluyla satış yapılacaktır.
Güncel.

Yeni fiyat 80TL'dir, güncel.

Güncel.

Almak istiyorum facebook adresinizi buraya yazarsanız konuşuruz. Bekliyorum.

0534 678 40 73 WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz, facebook kullanmıyorum.

Güncel.

Günceldir.

Güncel.

Kart satılmıştır, konu kilitlenebilir.

0534 678 40 73 WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz, facebook kullanmıyorum.

Güncel.

Günceldir.

Güncel.

Kart satılmıştır, konu kilitlenebilir.
Tarafimdan alınmıştır çok iyi bir arkadaş, muhabbeti felan da iyi, güzel alışverişti. Tesekkur ederim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı