Elektronik Zotac GeForce RTX 4070 Ti AMP Extreme AIRO 12 GB 25.999 TL

Alacaktım web stoku bitmiş bunun yerine önereceğiniz başka 4070 Ti var mı indirimli?
Hocam aşağıda linkini atacağım yerden takip edin ama Kasım son 2 haftasında kampanya vs ile daha ucuza gelebilir, takip edin en azından birkaç gün sakın acele etmeyin.

Geçen hafta Zotac Trinity 4090'ı 35e mi 40 mı ne satmıştı Vatan.

1699479160505.png

@HakanTsr Kaç haftadır bakıyorum 4070ti sistem kafam allak bullak. Keşke 2 hafta önce alsaydım. Vatan'da Rog strix 4070ti 32bine indirimdeydi. Şimdi 40k olmuş. Amazon'da indirimli hali şuan 34,300TL. Alamayacağım bu gidişle. Acaba daha uygun model mi baksam bilemedim. Bu Vatan'daki zotac için mail attım. Bizim buradaki Vatan'a gönderirlerse burada bir sistem toplatabilirim. Tabi Zotac nasıl bir marka onu bilmiyorum. Zotac mı yoksa Gigabyte mi hangisi daha iyi sizce ?

Son düzenleme:
Zotac çok güvenilir bir markadır ama bu tarz teknolojik ürünlerde marka olarak değil, model model bakmak lazım ve Zotac'ın hem Trinity hem de AMP Extreme modelleri çok başarılı. AMP Extreme alırken dikkat etmeniz gereken şey, kasanızın içinde ekran kartı için ne kadar alan olduğu. Mesela benim kasama sığmıyordu ama ben zaten kasamı güncelleyecek ve beyaz bir modele geçecektim ve onu bilerek aldım. AMP Extreme 35,5 cm uzunluğunda, Trinity 30,5 cm'di sanırım. Eğer bütçeniz çok zorlanıyorsa 4070 modeli de düşünebilirsiniz, o da üzmez sizi. Ve hatta size aşağıya bir link bıracakağım, bu videoyu mutlaka izleyin. Şuan bildiğim kadarıyla uzak durmanız gereken tek model MSI Ventus modelleri.

Youtube

Zotac çok güvenilir bir markadır ama bu tarz teknolojik ürünlerde marka olarak değil, model model bakmak lazım ve Zotac'ın hem Trinity hem de AMP Extreme modelleri çok başarılı. AMP Extreme alırken dikkat etmeniz gereken şey, kasanızın içinde ekran kartı için ne kadar alan olduğu. Mesela benim kasama sığmıyordu ama ben zaten kasamı güncelleyecek ve beyaz bir modele geçecektim ve onu bilerek aldım. AMP Extreme 35,5 CM uzunluğunda, Trinity 30,5 CM'di sanırım. Eğer bütçeniz çok zorlanıyorsa 4070 modeli de düşünebilirsiniz, o da üzmez sizi. Ve hatta size aşağıya bir link bıracakağım, bu videoyu mutlaka izleyin. Şu an bildiğim kadarıyla uzak durmanız gereken tek model MSI Ventus modelleri.

Youtube

Öncelikle bu değerli bilgiler için teşekkür ederim. Bu söylediğiniz bilgilere göre bakıyorum bende, kasam 38cm e kadar ekran kartı destekliyor. Marka değil model olarak bakmak konusunda çok haklısınız büyük markaların bile kötü modelleri oluyor. Bu yüzden indirimde bir kart bulduğumda önce araştırıyorum.

Zotac çok güvenilir bir markadır ama bu tarz teknolojik ürünlerde marka olarak değil, model model bakmak lazım ve Zotac'ın hem Trinity hem de AMP Extreme modelleri çok başarılı. AMP Extreme alırken dikkat etmeniz gereken şey, kasanızın içinde ekran kartı için ne kadar alan olduğu. Mesela benim kasama sığmıyordu ama ben zaten kasamı güncelleyecek ve beyaz bir modele geçecektim ve onu bilerek aldım. AMP Extreme 35,5 cm uzunluğunda, Trinity 30,5 cm'di sanırım. Eğer bütçeniz çok zorlanıyorsa 4070 modeli de düşünebilirsiniz, o da üzmez sizi. Ve hatta size aşağıya bir link bıracakağım, bu videoyu mutlaka izleyin. Şuan bildiğim kadarıyla uzak durmanız gereken tek model MSI Ventus modelleri.

Youtube
Teşekkürler bilgiler için. 1-2 haftaya elime para geçecek. O zaman Vatan'daki satılmazsa onu buradaki şubeye getirmeye çalışayım. Kasa olarak ben pek anlamıyorum ama Asus TUF Gaming GT501 bana yeter gibi.

Geri
Yukarı