Elektronik Zotac GeForce RTX 4070 Ti Trinity 18.998,99 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden inmeye başladı bunlar? İkinci el piyasası umarım düşer.
Donanım Arşivi'nin videosun etkisinin olduğunu düşünüyorum. Aslında çoğu teknoloji kanalı ve editörü bu fikri destekleseler biz son kullanıcılar için çok daha yararlı olabilir.

Coil whine istemiyorsan eğer 4000 serisinde Zotac çok iyi.

AIB kartlar arasında artık öyle uçurum bir fark kalmadı.

Bu arada fiyat gerçekten iyi, güncel sistem toplamak isteyen direkt alsın bu kartı.
Zotac 4070ti aldım. Coil whine var bendekinde malesef.

Hayda olaya bak. 2K monitörde mi oldu hocam bu durum? CW sorunu ile ilgili en iddialı kullanıcı yorumuna sahip firmadır kendisi.
2k monitörde kullanıyorum. CW olmayadabilir, hiç deneyimlemediğim bir şey olduğu için emin değilim. Cod mw2 oynarken geliyor tiz bir ses alt tab atıp masaüstüne dönünce ekran kartının güç tüketimi düşüyor ve ses kesiliyor. CW diye tahmin ettim.
Psu marka model nedir?
Bu kasa ile gelen psu. Corsair'in 750wlık modeli heralde.

2k monitörde kullanıyorum. CW olmayadabilir, hiç deneyimlemediğim bir şey olduğu için emin değilim. Cod mw2 oynarken geliyor tiz bir ses alt tab atıp masaüstüne dönünce ekran kartının güç tüketimi düşüyor ve ses kesiliyor. CW diye tahmin ettim.

Bu kasa ile gelen psu. Corsair'in 750wlık modeli heralde.

Masaüstünde güç tüketimi düştüğü için sesin kesilmesi normal. Sıvı soğutucusu pompasından da o sesin gelme ihtimali var fakat orada sabit devam eder. Sizdeki CW sorunu gibi gözüküyor. Ses dışında herhangi bir sorunu yok bu arada içiniz rahat olsun. Ama Zotac'a bir yazsanız iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı