Zotac GTX 1070 Mini vs Asus Strix GTX 1070

Değişik misiniz, troll müsünüz anlamadım. Evga ve Galax üst markalar. Hele Galax'ın HoF serisi. Türkiye teknoloji forumları (burası hariç) rezalet zaten. Buna devam edeceksen lütfen Sosyal'e bir daha girme.

Adamım bak herkes MSI, ASUS ve GIGABYTE tavsiye etmiş hadi git işine yeğenim :D :D
İlk önce üslubunu düzeltmeni öneririm. Ayrıca kaç kere 1080/1070 kart sahibi oldun @Nazım Paşa 'nın da dediği gibi ikiside üst düzey markalar ama araştırıp teknolojiyle yakından ilgilenene. Sen git söylediğin markalara 400-500 tl fazla isim parası verip mutlu ol hadi eyvallah.

Terbiyeni takın! Ne yeğeni? Sanırım trollük yapıyorsunuz, yanlış yerdesiniz. Evga ve Galax çok iyi firmalardır, birkaç 12 yaşındaki çocuk "ejderiyalı, ışıklı" MSI önerdi diye bu gerçek değişmez!
Sanırım arkadaşın bahsettiği Galax ve Zotac'ın alt modelleri yoksa. Evga ve Galax en iyi markalardan biri.

Beni de etiketlememişsiniz. Ben tercih edecek olsam Strix'i tercih ederdim. Testlerde sıkıntı yoksa alması daha mantıklı.
Hocam ya işte aklıma geleni etiketledim. Siz aklımızda değil kalbimizdesiniz hocam ;)

Her üyenin benim için yeri ayrıdır. Bana herkes yardımcı oldu bugüne kadar sağolsunlar.

Adamım bak herkes MSI, ASUS ve GIGABYTE tavsiye etmiş hadi git işine yeğenim :D :D
Kardeş bak ben sana ne yapman gerektiğini söyleyeyim.
1- Google'a gir
2- DH Forum yaz
3-Konu dışına gir.
4- Seviyesiz mesajlarına orada devam et.
Ayrıca sırf "ışıqlı mışıqlı" diye hiçbir marka üst olmuyor. Git sen ejderya logosuna 300TL fazla vermeye devam et.

GTX1070/GTX1080 Ekran Kartı alacak olursan mutlaka MSI, ASUS ve GIGABYTE markalarını tercih et sakın Evga, Zotac, Galax gibi markaları tercih etme piyasada fazla tercih etmiyorlar ve alt markalardır o firmalar. :D
Evga'ya alt marka demiş vatandaş. Evga kullandın mı böyle konuşuyorsun. Belli ki kullanmamışsın. GTX 1080Tİ Kingpin modeline bak bakalım, adamlar neler yapıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı