Zotac GTX 1070 vs MSI GTX 1070

Hangi kart seçilmeli ?

• Zotac

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    9
  • Anket kapandı .

Tayip

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 6000 TL civarı bir sistem toplayacağım. Oyun odaklı bir sistem ve merkezinde GTX 1070 ekran kartı olmasını istiyorum. Ama aklıma bir soru takıldı. MSI ve zotac ürünlerinin bir farkları var birinin bellek hızı yüksek çekirdek hızı daha az ve 250w enerji tüketiyor(zotac). Diğeri ise bellek hızı az çekirdek hızı yüksek ve 150w enerji tüketiyor. Sizce hangisi alınmalı kartlar bunlar:

Zotac GTX1070 AMP! EXTREME EDITION GDDR5 8GB 256Bit Nvidia GeForce Ekran Kartı

Zotac GTX1070 AMP! EXTREME EDITION GDDR5 8GB 256Bit Nvidia GeForce Ekran Kartı

Linkleri aynı koymussunuz ikiside zotac olmuş benim önerim msi sogutmasini şiddetle oneriyorum son çıkan twin frozr 6 ve zero frozr teknolojileri cidden güzel

2 adet zotac amp extreme aldım gtx 1070 daha elime ulaşmadı fakat neden bu kadar zotac'a karşısınız
yıllar önce gtx 275 kullanmıştım zotac durumu iyi olmayan kuzenime vermiştim hala sorunsuz çalışıyor. ( 2009 da alındı )

ASUS, MSI, EVGA, GIGABYTE. Bu 4 marka hakkında olumsuz yorum görmedim. Zotac da belki iyidir araştırmadım ama illa Zotac alma şartınız yoksa bu söylediğim 4 markayı öneririm.

2 adet zotac amp extreme aldım gtx 1070 daha elime ulaşmadı fakat neden bu kadar zotac'a karşısınız
yıllar önce gtx 275 kullanmıştım zotac durumu iyi olmayan kuzenime vermiştim hala sorunsuz çalışıyor. ( 2009 da alındı )
Do Not Buy Zotac's GTX 980 Extreme - We Get Higher Overclocks on Reference | Benchmark
Bu yüzden. Referans tasarımı geçemeyen karta fazladan para veriliyordu zamanında. Şimdi de aynı durum olabilir. Üstelik böyle kartların hız aşırtma potansiyeli daha yüksek şimdi Zotac yine voltajı kilitlemiştir al başına bela. Yanındakiler 2.0 takılırken senin kart 1.7, 1.8'de tıkanacak. O.C yapmadan bu kart uzun süre dayandı diyemezsin. Bende de MSI ATI HD 3450 vardı O.C yapmadım kart 10 sene dayandı. Dik mavi çizgiler çıktı hala görüntü veriyordu :D.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı