Zotac GTX 760 Sesli Çalışma Sorunu

^^Kaan^^

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ekran kartını 2 senedir kullanıyorum ve kullandığım 2 sene boyunca sürekli oyunlarda 15-20 dk oynadıktan sonra kart aşırı derecede ses çıkarıyor. Kulaklık taktığım halde duyuyorum (kart ötüyor diyebiliriz) ekran kartını upgrade edebilecek bütçeye sahip değilim, fanlara, ısı değerlerine baktım, gayet normal. Afterburner ile fan hızını sona çektim, fayda yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Özür dilerim biliyorum biraz anlam bozukluğu oldu, kasanın içini açtım sesin ekran kartından geldiğini tespit ettim zotac'a mesaj yolladım kullanıcı hatası dediler ama aptallık bende, aldığım günden beri hep bu sesi çekiyorum sanırım suç birazda bende.

Zotac daha ürünü görmeden nasıl anlıyor kullanıcı hatası olduğunu medyum mu çalıştırıyorlar?
Ekran kartının fanından mı geliyor yoksa başka bir yerinden mi? Nasıl bir gürültü var?

Zotac daha ürünü görmeden nasıl anlıyor kullanıcı hatası olduğunu medyum mu çalıştırıyorlar?
Ekran kartının fanından mı geliyor yoksa başka bir yerinden mi? Nasıl bir gürültü var?
Ses kesin olarak ekran kartının içinden geliyor ve Harıltılı bir şekilde ses var anlayan birine sordum içindeki bobinlerden kaynaklı olabilir dedi bu ne kadar doğrudur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı