Zotac GTX 970 Tabanlı Sistem Toplandı

neşelienginar

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Zotac GTX 970 Amp Extreme Edition ekran kartlı sistemi kurdum. Boştayken sıcaklık değerleri resimdekilerde ki gibidir.

1416861093317-1510156103.jpg
1416861177840-1442429083.jpg

Sıcaklık değerleri oldukça normal sistem stabil çalışmaktadır. Oyunlardaki sıcaklık değerlerini de sonra paylaşırım sizinle.

14168616958191766558496.jpg

Sistemle ilgili çok bilgi vermedim; ancak merak ettiğiniz herhangi bir şeyi açıklamaktan zevk duyarım.

Zotac GTX 970 Amp Extreme Edition ekran kartlı sistemi kurdum. Boştayken sıcaklık değerleri resimdekilerde ki gibidir.

Eki Görüntüle 33767 Eki Görüntüle 33768

Sıcaklık değerleri oldukça normal sistem stabil çalışmaktadır. Oyunlardaki sıcaklık değerlerini de sonra paylaşırım sizinle.

Eki Görüntüle 33769

Sistemle ilgili çok bilgi vermedim; ancak merak ettiğiniz herhangi bir şeyi açıklamaktan zevk duyarım.
Dün gece full ayarlarda PES 2015 oynadım yanında birkaç program açtım. Yarım saat sonra sıcaklık ekran kartının 36 dercelerdeydi. İ5 4670K işlemci de stok fanla 39 dercedeydi.

Teşekkürler kardeşim gece 3' e kadr sistemi ancak birleştirdim. İşten sonra akşam deneyeceğim sonuçları paylaşırım sizinle. :)

Teşekkürler hocam yalnız bir şey soracağımm kasayı alırken Vatan sağolsun plus modelini almamışım. Haliyle Z5 kasa da iki fan var ve hiç USB 3 yok. İki fan olması sıkıntı yaratır mı soğutma açısından? İşlemciyi de üzerindeki fanla kullanıyorum, umarım sıkıntı olmaz.

O.C yapmayacaksanız ve sesten rahatsız olmazsanız bir sorun olmaz. İleride bir soğutucu alırsınız olur biter. Kasa konusunda yanlış yapmışsınız.

O.C yapmayacaksanız ve sesten rahatsız olmazsanız bir sorun olmaz. İleride bir soğutucu alırsınız olur biter. Kasa konusunda yanlış yapmışsınız.
Aynen çok büyük yanlış yaptım, ama bunu farkında olmadan Vatan Bilgisayarın saçma sapan ilanı yüzünden. Z5 plus ile Z5' in özelliklerini karıştırmışlar. Ben de dikkat etmeden aldım. Sonuç bu sisteme bu kasa tam bir fiyasko. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı