i5 4670K ve MSI GTX 970 tabanlı Mini-İTX sistem toplandı

Öncelikle hayırlı olsun.
Bende böyle bir sistem toplayacağım yalnız hala ekran kartının stoğa düşmesini bekliyorum.
Siz msı gtx970'i nasıl-nerden aldınız ?
Teşekkür ederim, inşallah daha iyileri ve güzelleri sizlere nasip olur. Eğer Mini-İTX sistem toplayacaksan her konuda yardımcı olmaya çalışırım.
İlk mesajımda da belirtmiştim, kart için ödemeyi yaptıktan sonra 3 hafta kadar beklemem gerekti, Vatanbilgisayar şubesinden elden satın aldım.

Teşekkür ederim, inşallah daha iyileri ve güzelleri sizlere nasip olur. Eğer Mini-İTX sistem toplayacaksan her konuda yardımcı olmaya çalışırım.
İlk mesajımda da belirtmiştim, kart için ödemeyi yaptıktan sonra 3 hafta kadar beklemem gerekti, Vatanbilgisayar şubesinden elden satın aldım.

Sağolasın kardeş.
Benim alacağım sistem:
4670k
gtx 970 (Msı)
msı z97 gamıng 5
8gb ram 1600mhz
Hyper 212 evo soğutucu
Cooler master haf 912 advance kasam var 750w power.
Şuan sadece ekran kartının stoğa düşmesini bekliyorum elden almam gerek.Kredi kartım olmadığından sipariş veremiyorum 1.5 adır stoğa düşmesini bekliyorum.

Gidip ön ödeme yapmazsan daha çok beklersin, benden söylemesi.
Bu arada toplayacağın sistem benimkinin hemen hemen aynısı, çok memnun kalacaksın, şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, yanlış hatırlamıyorsam 4200 lira gibi bir fiyattı hepsi. Şimdi tekrar baktım da fiyatlar epey artmış görünüyor, örneğin ben anakartı 480 liraya almıştım, şimdi 520 lira görünüyor.

Selam @Dr.Aequitas
Öncelikle sistemin hayırlı olsun. Çok güzel bir sistem toplamışsın yazdıkların dışında ben daha çok monitörün performansını merak ediyorum. Asus VN247H benim de merak ettiğim bir monitör rica etsem yorumlarını alabilirmiyiz?
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı