Zotac GTX 970 Tabanlı Sistem Toplandı

Watchdogs' şuan test ediyorum. Sıcaklıklar resimdeki gibi. İşlemci stok fan bu arada.

Yazılımları pek incelemedim ama kart gürültülü bir kart değil kesinlikle.

Sağol dostum öyle bir şey yok. :)
Sanırım ZOTAC'a laf söyleyenlerde artık azalmaya başlar(y)

Sanırım ZOTAC'a laf söyleyenlerde artık azalmaya başlar(y)
Yazılım olarak rakiplerinden geride o bir gerçek. Laf istersen laf bol. Yada sitesinde ayrıntılı açıklama yok. Daha genç bir firma olmasına rağmen köklü firmalarla aynı fiyata satıyor. Üzerinde bulunan tasarım teknolojileri rakiplerinin gerisinde. Genelde referans kartta bulunan devre kartını kullanıyor. Yani sayılacak şey bol. Arkadaş almış ve memnun konuyu başka yöne çekmeye gerek yok. Yani başka konuda zotac üstlerde olmayacak.

Ben gtx 295 gtx 580 gtx 590 kullandım istersen sen çok zorlama bence;)
Bizden eksi yönleri için laf var ama zotac firmasından icraat yok. Ben zotac gtx 760 kullandım ve pişman oldum. Boş yere kendini kasma.

Hepsinden de sorunsuz memnundum.

Biz memnun etmez demiyoruz. Eksik yanları var bunlar inkar edilemez diyoruz. Sende zotac firmasına laf atanlar azalır diyorsun durduk yere. Ben zorlamıyorum. Eksin yanlarını yazdım ve bu konuda bitti. Sen zorluyorsun eksikleri yüzüne çarpılınca kullandım zorlama diyebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı