Zotac RTX 3050 alınır mı?

Troiaa

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Zotac 3050 almayı düşünüyorum. Alınır mı? Soğutması performansı vs. nasıldır? Kullanan varsa ya da bilen varsa önerebilir mi? Bütçem maksimum 7500. lütfen AMD kartları önermeyin. OC olmayan modeli 6000 sizce çok fark var mıdır?

Arkadaşlar Zotac 3050 almayı düşünüyorum. Alınır mı? Soğutması performansı vs. nasıldır? Kullanan varsa ya da bilen varsa önerebilir mi? Bütçem maksimum 7500. lütfen AMD kartları önermeyin.

Alınır hocam arkadaşım almıştı memnun kendisi.

Hocam klişe olacak ama RX 6600 al. AMD kartlar kötü değil ben de kullanıyorum memnunum. Elektrik kesilmedikçe veya sistem aniden kapanmadıkça WattMan vermez ondan çekiniyorsanız.

AMD istemiyorsanız 3050 alabilirsiniz tabii ama 6600 de alsanız 6600XT de alsanız 3050'den çok daha yüksek performans alırsınız.

Hocam klişe olacak ama RX 6600 al. AMD kartlar kötü değil ben de kullanıyorum memnunum. Elektrik kesilmedikçe veya sistem aniden kapanmadıkça WattMan vermez ondan çekiniyorsanız.

AMD kullandım hocam tatmin etmedi sattım yıllarca laptopta NVIDIA kullandım sebebsizce bana güzel geliyor NVIDIA. Teşekkür ederim yine de önerin için.

rtx 3050 den başka çaren yok o zaman. şuan f/p en iyi kart rx 6600. 1660 super veya ti bu fiyata yazık gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı