RTX 2070 Zotac sıcaklık değerleri 75-80 derece olması iyi mi?

Meteakyz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2. el RTX 2070 alacağım arkadaş 2020 de almış hiç içi açılmamış mining yapmadığını söylüyor macunu da değişmemiş 3 yıldır kullanıyormuş 75-80 derece arası veriyor dedi sizce iyi mi? Markası Zotac. Bir de heaven benchmark fotoğrafını koymuş sizce değerler iyi mi?

Dosya Ekleri

• IMG_0721.png
    IMG_0721.png
    474,3 KB · Görüntüleme: 17
Başkanım açıkçası hiçbir ekran kartı için benimdüşüncemegöre 75 80 pek güzel sıcaklık değil kartın yaşlı artık bir macun temizliği yaparsın (dikkat et fazla macun sıkarsan kart sorun yapar) bence kartın 60 70 bandında calısması en saglıklısı ben korkarım o derecelerde çalıştırmaya.

Tam model verirsenizhangi marka falan söylerim.

Başkanım açıkçası hiçbir ekran kartı için benimdüşüncemegöre 75 80 pek güzel sıcaklık değil kartın yaşlı artık bir macun temizliği yaparsın (dikkat et fazla macun sıkarsan kart sorun yapar) bence kartın 60 70 bandında calısması en saglıklısı ben korkarım o derecelerde çalıştırmaya.

Tam model verirsenizhangi marka falan söylerim.

Tamamdır hocam zaten alırsam kaliteli bir macun sıkarım.

En güzel yol o kartının kaç pine olduğunu bilmiyorum ama tek 8'dir büyük ihtimalle olmazsa Molex dönüştürücü alırsınız.

Hiçbir sorun olmaz. Zaten çift fanlı zotaclar muadillerine göre biraz daha sıcak çalışıyor. Ben 3060 ti twin edge OC'yi 2 yıl kullandım. Daha kutusundan açtığım gün oyunlarda 70-75 derecede çalışıyordu, hep de öyle devam etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı