Zotac RTX 3060 Ti Twin Edge ısınma sorunu olur mu?

Sadece Ahmet

Decapat
Daha fazla  
Yeni hazır PC almayı düşünüyorum alttaki sistemi alacaktım ama bazı yerlerde belirtiğim ekran kartının ısınma problemi olduğunu duydum. Herhangi bir ısınma problemi olur mu?
B550M S2H anakart ve NZXT Kraken M.22 CPU soğutucu değiştirmeleriyle.

120mm sıvı soğutmaların performansı fiyatına göre hiç tatmin edici değil. Kasanın hava sirkülasyonu pek iyi değil fakat çok üzmez. Size tavsiyem stok fan ile siparişinizi geçin. Ardından Snowman T6 6 Bakır Borulu kule tipi soğutucuyu ya da bütçe az ise aşağıya bırakacağım soğutucuyu alın.

Yeni hazır PC almayı düşünüyorum alttaki sistemi alacaktım ama bazı yerlerde belirtiğim ekran kartının ısınma problemi olduğunu duydum. Herhangi bir ısınma problemi olur mu?
B550M S2H anakart ve NZXT Kraken M.22 CPU soğutucu değiştirmeleriyle.

Hayır oyunlarda Kasa'nın etkisiyle 70-73 derece geziyor dereceler bence gayet ideal.

O anakart ile 5600X olmaz iyi bir B550 ya da çok iyi bir B450 almanızı tavsiye ederim giriş seviyesi bir B450 ile sıkıntı yaşarsın.
Gigabyte B550 Gaming X V2 yeterli olur mu?
120mm sıvı soğutmaların performansı fiyatına göre hiç tatmin edici değil. Kasanın hava sirkülasyonu pek iyi değil fakat çok üzmez. Size tavsiyem stok fan ile siparişinizi geçin. Ardından Snowman T6 6 Bakır Borulu kule tipi soğutucuyu ya da bütçe az ise aşağıya bırakacağım soğutucuyu alın.

Zaten 120mm değil NZXT Kraken X53 240 mm almayı düşünüyorum odamı yeterli olmaz

Son düzenleme:
Gigabyte B550 Gaming X V2 yeterli olur mu?

Zaten 120mm değil NZXT Kraken X53 240 mm almayı düşünüyorum odamı yeterli olmaz
Konuda M22 yazmışsınız M22 soğutucu 120mm boyutlara sahip. İlla sıvı soğutma istiyorum bütçem var derseniz ayrı bir konu açabilirsiniz. Söylediğiniz sıvı soğutmanın soğutma performansı hakkında bilgim yok maalesef.

B550M S2H anakart ve NZXT Kraken M22 CPU soğutucu değiştirmeleriyle.

Ekran kartının %99 kullanımda gördüğü Max değer 82.

Geri
Yukarı