Zotac RTX3060 vs ASUS Dual RX6600

fisfis

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde ASUS Dual RX6600 ekran kartımı Zotac RTX3060 ekran kartı ile değiştirdim. Doğru bir şey mi yaptım emin değilim. Düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. İşlemcim Ryzen 5 5500.

Kafa kafaya mı takas yaptınız? Eğer öyleyse çok çok iyi. İyi ki yapmışsınız, RTX 3060 daha güçlü bir kart.

Kafa kafaya mı takas yaptınız? Eğer öyleyse çok çok iyi. İyi ki yapmışsınız, RTX 3060 daha güçlü bir kart.

Çok da arada güç olarak fark olmasa da bir NVIDIA'cı olarak daha hemen hemen daha düşük bir performans sunsada gene takas edilebilirdi yazılımsal olarak çok iyi NVIDIA kartlar abimde RX 570 vardı eski performansı yok.

Performans artışı için, NVIDIA kartlarda DLSS ve RTX olduğu için değiştirmek istedim.

Hocam bir 3060 Ti kullanıcısı olarak DLSS için bir şey diyemem ama RTX'i sayılı oyun dışında hiçbirinde istediğiniz performansı alamazsınız kasar.

İndirimle 9 bin liraya aldım.

Üstüne 9 k vermediniz herhalde.

İndirimle 9 bin liraya aldım.
Ha, bir an aklım karıştı kusura bakmayın. Nedense aklıma takas geldi bir an. Ama keşke Zotac yerine Gainward alsaydınız. 8 K oluyor;

Markanın pek bir önemi yok. Ama yapacak bir şey yok olan olmuş. RX 6600'e göre kas gücü olarak daha iyi RTX 3060. Daha iyi performans alacağınız kesin yani.

Hocam bir 3060 Ti kullanıcısı olarak DLSS için bir şey diyemem ama RTX'i sayılı oyun dışında hiçbirinde istediğiniz performansı alamazsınız kasar.

Bu konuda haklısınız. RTX grafikleri Minecraft Bedrock gireyim dedim kastı. Fortnite da 70 FPS aldım ara sırada drop girdi.

Geri
Yukarı