RX6600 vs RTX3060

eXKlinE

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu an sistem yeniliyorum RX6600 aldım 3060 mı alsaydım? Pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadara aldınız? Pişman olmazsınız RX 6600 fiyatına göre en iyi kartlardan biri.

Bir de hangi sisteme aldınız? RAM anakart ve işlemci nedir?

F/P canavarı olduğu için pişman olmazsın. RX 6600 kullanırken beni tek üzen ReLive ile çektiğim oyun videolarında daha sonra izlerken kasması, bu da benim ayarlarımla alakalı olabilir, çözümünü henüz bulamadım. Onun dışında RTX 3060'ın muadili bir karttır, üzmez.

F/P canavarı olduğu için pişman olmazsın. RX 6600 kullanırken beni tek üzen ReLive ile çektiğim oyun videolarında daha sonra izlerken kasması, bu da benim ayarlarımla alakalı olabilir, çözümünü henüz bulamadım. Onun dışında RTX 3060'ın muadili bir karttır, üzmez.

Sürücüden sürücüye değişiyor sanırım dediğiniz olay. Ben ReLive ayarlarını en yükseğe çektim fakat bir kasma yaşamıyordum sadece ses yoktu başlarda o da bir sonraki sürücü güncellemesi ile düzelmişti.

Ben RX 570 ile ReLive kayıt alıyorum bir problem olmuyor. Ayarlarınızı kontrol edin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı