Zotac vs Gigabyte RTX 2060

dragunov

Decapat
Toplayacağım sistemde RTX 2060 kullanacağım ancak hangi markanın RTX 2060'ını kullanayım? Arada kaldım.

Zotac Gaming GeForce RTX 2060 6 GB GDDR6 192Bit DX12 GAMING Ekran Kartı
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Her açıdan değerlendirirseniz memnun olurum. (Isınma ses vb. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplayacağım sistemde RTX 2060 kullanacağım ancak hangi markanın RTX 2060'ını kullanayım? Arada kaldım.

Zotac Gaming GeForce RTX 2060 6 GB GDDR6 192Bit DX12 GAMING Ekran Kartı
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Her açıdan değerlendirirseniz memnun olurum. (Isınma ses vb. )
Hazır sistemlerden bahsediyorsun herhalde. Bence Zotac daha mantıklı. Gigabyte modeli biraz fazla ısınıyordu.
Tek tek topluyorsan az daha ekle ROG Strix al derim.

Hazır sistemlerden bahsediyorsun herhalde. Bence Zotac daha mantıklı. Gigabyte modeli biraz fazla ısınıyordu.
Tek tek topluyorsan az daha ekle ROG Strix al derim.
Evet ''toplayacağım sistem'' yanlış bir tabir olmuş afedersiniz sistemler hazır birisinde GIGABYTE 2060 diğerinde ise ZOTAC 2060 kullanılmış bu iki marka arasındaki farkı merak ediyordum ancak ZOTAC biraz daha ağır basıyor şu an kafamda..

Sanırsam bahsettiğin sistemler UBER ve TEKNOKİNG , düştüğün ikilemin aynısını bende yaşıyorum. Gigabyte’nin 2 fanlı Gaming modeli hakkında internette neredeyse inceleme yok ya da ben bulamadım ama almayı düşündüğümüz sistemde sıcaklık yanılmıyorsan 80’e kadar çıkıyor ve buda beni Zotac tarafına itiyor.

Sanırsam bahsettiğin sistemler UBER ve TEKNOKİNG , düştüğün ikilemin aynısını bende yaşıyorum. Gigabyte’nin 2 fanlı Gaming modeli hakkında internette neredeyse inceleme yok ya da ben bulamadım ama almayı düşündüğümüz sistemde sıcaklık yanılmıyorsan 80’e kadar çıkıyor ve buda beni Zotac tarafına itiyor.
Tıpatıp aynı durumdayım ben de.. )) ve ben de Zotac'da karar kılmış durumdayım sanırım..

bende aynı arada kaldım ama galiba zotac alıcam :D

Geri
Yukarı