Zowie EC-2 mi, EC-1 mi alınmalı?

zRooks

Decapat
Daha fazla  
Merhablar arkadaşlar Zowie ec serisinden almaya düşünüyorum fakat ec 1 mi alsam elime göre yoksa EC2 mi alsam bilemedim ondan size sormak istedim.

Şu an kullandığım mouse: Glorious Model O

Glorious Model O boyutuna bayağı alıştım. Önceden G203 kullanıyordum fakat Glorious Model O alışığım için artık o tarz boyutlara alıştım. O yüzden EC1 mi yoksa EC2 mi?

Merhablar arkadaşlar Zowie ec serisinden almaya düşünüyorum fakat ec 1 mi alsam elime göre yoksa EC2 mi alsam bilemedim ondan size sormak istedim.

Şu an kullandığım mouse: Glorious Model O

Glorious Model O boyutuna bayağı alıştım. Önceden G203 kullanıyordum fakat Glorious Model O alışığım için artık o tarz boyutlara alıştım. O yüzden EC1 mi yoksa EC2 mi?

Model O daha iyi bir mouse neden Zowie modellerine geçmek istiyorsunuz?

Model o daha iyi bir mouse neden Zowie modellerine geçmek istiyorsunuz?

Model o serisinde bazı hatalar olabiliyor bana gelen model o 4 ay sonra kablosu sıkıntı çıkarmaya başladı Zowie kalite konusunda iyi olduğu için almayı düşündümde model o Wireless da alabilirim belki.

Model o serisinde bazı hatalar olabiliyor bana gelen model o 4 ay sonra kablosu sıkıntı çıkarmaya başladı Zowie kalite konusunda iyi olduğu için almayı düşündümde model o Wireless da alabilirim belki.

Söylemiş olduğunuz EC1 97gr, EC2 93gr ağırlığa sahip. Model O ise 68gr bir ağırlığa sahip. Hafif mouse kullanmaya alışmışken kesinlikle ağır kullanmanızı önermem. Zowie modellerinden vazgeçin. Zowie artık eskide kaldı daha iyi seçenekler mevcut.

Model O Wireless iyi bir seçenek olur alabilirsiniz. Kablolu olarak da bunu önerebilirim.

Söylemiş olduğunuz EC1 97gr, EC2 93gr ağırlığa sahip. Model o ise 68gr bir ağırlığa sahip. Hafif mouse kullanmaya alışmışken kesinlikle ağır kullanmanızı önermem. Zowie modellerinden vazgeçin. Zowie artık eskide kaldı daha iyi seçenekler mevcut.

Model o Wireless iyi bir seçenek olur alabilirsiniz. Kablolu olarak da bunu önerebilirim.

Peki model o Wireless alınır mı Valorant için?

Hmm teşekkürler.

Son bir şey ya da soracağım 2-3 mouse daha atabilir misiniz FPS oyunları için model o boyutlarında?

Bu bütçelerde en iyi seçenek Model O Wireless ya da Xtrfy M42.

Bunu önermemin sebebi sensörü iyi, kronik bir sorunu yok ve 59gr gibi ağırlığı mevcut her açıdan çok iyi bir mouse. Claw tutuşa sahipseniz M42 alabilirsiniz. Kablosuz olarak önerim Model O Wireless.

Bütçe artarsa eğer öyle bir şey varsa kablolu ve kablosuz birer adet daha önerebilirim.

Dünyanın en iyi kablolu mouse budur. Pençe tutuş için uygundur.

Kablosuz olarak da şuan indirimde bunu öneririm. Bütçe varsa eğer kesinlikle alınır.

Bu bütçelerde en iyi seçenek model o Wireless'ya da xtrfy m42.

Bunu önermemin sebebi sensörü iyi, kronik bir sorunu yok ve 59gr gibi ağırlığı mevcut her açıdan çok iyi bir mouse. Claw tutuşa sahipseniz M42 alabilirsiniz. Kablosuz olarak önerim model o Wireless.

Bütçe artarsa eğer öyle bir şey varsa kablolu ve kablosuz birer adet daha önerebilirim.

Kablosuz olarak da şu an indirimde bunu öneririm. Bütçe varsa eğer kesinlikle alınır.

Fiyat en fazla belki 1 k olabilir tutuşum pençe tutuşu kol oyuncusuyum o yüzden dediğiniz gibi hafif mouselara bakıyorum.

Bu bütçelerde en iyi seçenek model o Wireless'ya da xtrfy m42.

Bunu önermemin sebebi sensörü iyi, kronik bir sorunu yok ve 59gr gibi ağırlığı mevcut her açıdan çok iyi bir mouse. Claw tutuşa sahipseniz M42 alabilirsiniz. Kablosuz olarak önerim model o Wireless.

Kablosuz olarak da şu an indirimde bunu öneririm. Bütçe varsa eğer kesinlikle alınır.

Sağ olun yardımınız için, fakat.

endgame Gear XM1r elime küçük gelmezdir değil mi?​

Yeni konular

Geri
Yukarı