Zowie EC-1 vs EC-2

Atexx

Kilopat
2 yıl önce aldığım G300s mousem bozuldu. Zaten yeni mouse arıyordum aklımda Zowie vardı. G300s elime tam uygundu bir tık büyüğü olsa da olur. Buna göre hangi seriyi alayım EC-1 mi EC-2 mi?

Konuya yazmayı unuttum, Zowie EC serisiyle FK serisinin farkı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zowie farelerde modelleri arasındaki tek fark her model farklı el yapısı için tasarlanmış. Zowie EC2-A kullanıyorum FPS için alınabilecek en iyi farelerden biri kesinlikle.

Güzel bir seçim yapmışsın, ben EC2-A kullandım ve memnun kaldım fakat bana göre negatif bir puan yandaki tuşların altındaki taban oldu. Çok fazla elim kayıyor, kaçuk gibi bir madde ile güzel bir konfor sağlayabilirlerdi. Şu anda Razer Deathadder Elite kullanıyorum ve çok memnunum. Güzel bir yapıya sahip tuşların altındaki küçük kauçuk bölme muazzam ve mekanik bir oyuncu mousesi 16,000DPİ'a sahip ve 450ıPS tarama hızıyla e-Spor oyuncularının vaz geçilmez bir ekipman, bir göz at derim şimdiden hayırlı olsun.

Güzel bir seçim yapmışsın, ben EC2-A kullandım ve memnun kaldım fakat bana göre negatif bir puan yandaki tuşların altındaki taban oldu. Çok fazla elim kayıyor, kaçuk gibi bir madde ile güzel bir konfor sağlayabilirlerdi. Şu anda Razer Deathadder Elite kullanıyorum ve çok memnunum. Güzel bir yapıya sahip tuşların altındaki küçük kauçuk bölme muazzam ve mekanik bir oyuncu mousesi 16,000DPİ'a sahip ve 450ıPS tarama hızıyla e-Spor oyuncularının vaz geçilmez bir ekipman, bir göz at derim şimdiden hayırlı olsun.

O dpi FPS değil MOBA'da işe yarar. Profesyonel FPS oyuncuları genelde 1000~ geçmezler.

2 yıl önce aldığım G300s mousem bozuldu. Zaten yeni mouse arıyordum aklımda Zowie vardı. G300s elime tam uygundu bir tık büyüğü olsa da olur. Buna göre hangi seriyi alayım EC-1 mi EC-2 mi?

Konuya yazmayı unuttum, Zowie EC serisiyle FK serisinin farkı nedir?

FK iki el ile kullanmak için, EC sağ el için.

EC1-A büyük, EC2-A da küçük eli olanlara göre tasarlanmış. Razer'in dpi gözünü boyamasın fps de bence elin rahatlığı ve iletim hızı önemli.

ec1-a, ec2-a üretilmiş en iyi oyuncu farelerinden biridir belki de en iyisidir. Ele çok iyi oturur, malzeme kalitesi mükemmeldir, yumuşak bir plastiği vardır. Bütçesi yeten kaçırmasın.

Geri
Yukarı