Zowie EC1-a alınır mı?

flawles

Hectopat
Öncelikle hayırlı karantinalar umarım keyfiniz yerindedir. Başlıkta da gördüğünüz üzere Zowie EC1-a modeli alınır mı? Mouse alacağım Zowie olsun istiyorum açıkçası EC2-b alacaktım fakat 100 TL daha fiyatı zorlayamıyorum. Mouse öneriniz varsa yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Hocam eğer elin büyükse ec1-a küçükse ec2-a olmak üzere kesinlikle zowie ec serisi top 3 diyebiliyorum gaming mouse konusunda. Neden dersen ergonomik ve gereksiz tuşlar bulunmuyor, performans ve sensör tepkimesi çok iyi fakat şöyle bi ek not düşeyim elini çok terletir hatta sırılsıklam olur oyun oynarken mouse.

Hocam eğer elin büyükse ec1-a küçükse ec2-a olmak üzere kesinlikle zowie ec serisi top 3 diyebiliyorum gaming mouse konusunda. Neden dersen ergonomik ve gereksiz tuşlar bulunmuyor, performans ve sensör tepkimesi çok iyi fakat şöyle bi ek not düşeyim elini çok terletir hatta sırılsıklam olur oyun oynarken mouse.
Terletme problemi olmasa ve RGB desteği olsa net 1 numaraya koyulur Zowie.

Peki ec1b nasıl ? Elimin boyutu 19x10 elime rahat oturur mu?

EC1-a'nın kesinlikle fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. Deathadder V2,Model O,MM710 gibi modeller varken almak ne kadar mantıklı bilmiyorum.

EC1-a'nın kesinlikle fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. Deathadder V2,Model O,MM710 gibi modeller varken almak ne kadar mantıklı bilmiyorum.
Gaming adı altında özetlemek gerekirse örnek veriyorum 1 milyon oyuncudan 900bin'i zowie mouse kullanıyordur ve bu tesadüf veya başka şekilde olan birşey değil tamamen performans sadelik ve ergonomi yüzünden. Macera aramaya gerek varmı bilemem.

Bir çok Profesyonel oyuncunun Zowie kullanmasının sebebi sponsorluk. Tıpkı bir zamanlar Razer'da olduğu gibi. EC1-A milattan kalma 3310 sensör kullanıyor, Normalde mouse'ları karşılaştırırken sensörleri göz önüne fazla almam ama 3310 sensör bir hayli eski. Önerdiğim mouse'ların hepsi EC1-A'dan
  • IPS değeri
  • Kablo
  • Sensör
  • Skatezler
  • Hafiflik Bakımından üstünler.

Geri
Yukarı