ZOWIE EC1-A Alınır mı?

Profesyonel oyuncular Zowie kullanıyor da nasıl kullanıyor, Zowie sponsor oluyor veya bedava veriyor mouseları öyle kullanıyor...
Arkadaş şaka mı yapıyor yoksa gerçek mi söylüyor? Anlayamadım gerçekten, arkadaşım adam saliselerin micronluk karelerin önemli olduğu ortamda sence bedava diye mouse kullanır mı?

Arkadaş şaka mı yapıyor yoksa gerçek mi söylüyor? Anlayamadım gerçekten, arkadaşım adam saliselerin micronluk karelerin önemli olduğu ortamda sence bedava diye mouse kullanır mı sence?
Sanırım mouse olayını çok farklı anlamış. Adamlar kariyerlerindeki en önemli turnuvalarda sırf sponsor bedava mouse verdi diye onu kullanmaz.

Zowie belki TR'de çok bilinmedik markadır, yurtdışında en az bahsedilen markalar kadar bilinen markadır. E-sporcu değilim, sponsorum yok. Zowie EC1-A kullanıyorum ve memnunum. Hiçbir e-sporcu da sırf sponsor oluyor diye o mouse'u kullanmaz, alır bakar performansını da düşürmüyorsa, beğendiyse kullanır. Adam e-spordan o sponsordan daha fazlasını kazanıyordur emin olun, sponsor uğruna riske atmaz.

Kısacası. Zowie bilindik bir markadır ve tavsiye ederim. Alabilirsiniz. Daha önce Logitech G500, G600, G502, Corsair Glaive gibi mouselar kullandım. Düşük DPI konusunda aralarında en iyisi Zowie.

Zowie bilindik bir markadır ZA11 modelini kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum sizin için uygun olanı bulduysanız alın .

Dosya Ekleri

• Pro-CSGO-Mouse-768x576.jpg
    Pro-CSGO-Mouse-768x576.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 177
Son düzenleme:
İyi bir mouse ama ergonomik olarak size uyuyor mu test etmeniz lazım. Rahat etmediğiniz farede 1924914 özellik olsa ne yazar? Ek olarak Razer Deathadder Elite öneririm. Hafif ve büyük. Büyük olması sizi yanıltmasın elim ortalamanın altında olmasına rağmen aşırı rahatım.

Bende Razer Deathadder Elite kullanıyordum,bende senin gibi rahatım diyordum ta ki Zowie EC2-A'ya geçene kadar.EC2-A'ya geçtikten sonra RDA baya büyük gelmişti

Bende Razer Deathadder Elite kullanıyordum,bende senin gibi rahatım diyordum ta ki Zowie EC2-A'ya geçene kadar.EC2-A'ya geçtikten sonra RDA baya büyük gelmişti
Fare değiştirecek olursam aklımda bulunsun 3 aya yakındıd kullanıyorum sorunsuz :)

Razer Deathadder 2013 de kullandım yukarıda yazmayı unutmuşum. Malzeme kalitesi çok kötü gelmişti zaten 6 ayı geçmeden çift tıklama sorunu yapmıştı. Zowie EC1-A veya el ölçünüze uygun herhangi bir Zowie mouse alabilirsiniz. EC1-B veya EC2-B serisinin fiyatı uygunsa onu da alabilirsiniz bir tık sensörü iyi bir mouse ama A serisi de alırsanız üzmez.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı