Zowie EC1-a alınır mı?

Logitech mouse, kulaklık ve klavyelerinin üstünü gereksiz bir sürü scroll tuşu ve ıvır zıvırlarla doldurur ve insanları bununla aldatır buna katılmayan varmıdır bilmiyorum. Ve logitech' in yaptığı kulaklıkların çoğu en ufak darbede paramparça olur buna 10' larca kişide şahit oldum o yüzden logitech yanlısı olamam hiç bir zaman
Konumuz Mouse. Klavye ve Kulaklık değil. O tuşlar zevk meselesidir kimisi kullanır kimisi kullanmaz.
Logitech'in 400-500TL'lik mouselarında Hero sensör kullanılıyor. Hero, 3310'u cebinden çıkartır.
Steelseries satış için durmadan bir serinin üstüne ürün basan bir firma haline geldi. Bknz: Rival serisi ve bu modeller arasında hemen hemen hiç bir fark yok. Bu arada Rival serisinde çok sağlam ve iyi olan modellerde var.
Steelseries'in 270TL'ye sattığı Rival3 modeli bile EC1-A dan daha üstün.
Razer' da bir duraklama olduğunu düşünüyorum sebebini bilmiyorum ama iyi işler yapamıyorlar son yıllarda.
Razer'da bir duraklama yok. Son zamanlarda çıkardığı Deathadder V2 ve Viper Mini modelleri çok başarılı.

Konumuz mouse klavye ve kulaklık değil. O tuşlar zevk meselesidir kimisi kullanır kimisi kullanmaz.
Logitech'in 400-500TL'lik mouselarında Hero sensör kullanılıyor. Hero, 3310'u cebinden çıkartır.

Steelseries'in 270TL'ye sattığı Rival3 modeli bile EC1-A dan daha üstün.

Razer'da bir duraklama yok. Son zamanlarda çıkardığı Deathadder V2 ve Viper Mini modelleri çok başarılı.
15 yıldır her firmanın bir sürü mouse'unu kullandım merak etme ama siz "yeni" olan şeyin daha iyi olduğu kanısında olduğunuz için birşey diyemem. Kullanmadığın şeyler ile kullandığın şeyler hakkında yorum yapmak arasında da fark var.

Açık

Açıkcası bende rival 110 var hiç memnun değilim.
rival 110 kullandım ve şuan ec2-a kullanıyorum aralarında hiç bir fark yok öyle söyleyeyim ben sana. Aynı hissiyatı alırsın sadece tutuş farkı var çok az rival 110 da parmakların dışta kalıyormuş hissi veriyor ki kalıyo zaten. Ve ön tarafı daha alçak.

Yeni değil güncel olan her zaman daha iyidir.

Bir ürünün kalitesini anlamak için o ürünü kullanmak gerekmiyor.
Kullanmadığın bilmediğin şeyin kalitesini nasıl anlıyorsun ilginç doğrusu. Bir kaç rakama takılarak karar veriyorsan ki öyle tahmin ediyorum yanlış yapıyorsun. Bu "12000 dpi mouse varmış, 12000 dpi abi çok iyidir bu yüksek dpi" diyip mouse almakla eşdeğer birşey.

Yeni konular

Geri
Yukarı