Zowie S2 vs EC2

hexi

Centipat
Daha fazla  
Şu an EC2 kullanıcısıyım. İlk zamanlar aşırı rahat geliyordu fakat bu aralar terleme ve kavrayamama sorunu yaşıyorum. Bu nedenle S2 geçmeyi düşünüyorum sizce nasıl palm grip için uygun mu?

Uyumlu olarak gözüküyor fakat alınmaz. Overpriced bir ürün. 600 TL'ye PMW3360 sensörlü fare almak gerçekten aşırı saçma.
1612195251424.png

Uyumlu olarak gözüküyor fakat alınmaz. Overpriced bir ürün. 600 TL'ye PMW3360 sensörlü fare almak gerçekten aşırı saçma.
Eki Görüntüle 861702

Evet daha önce Zowie mouse kullanmadan önce bende böyle düşünüyordum fakat bir süredir bu markanın mouselarını kullanan birisi olarak (EC2-b ve EC2) daha iyisi yok şuana kadar kullandıklarımın arasında o yüzden tekrardan Zowie marka bir mouse tercih edeceğim gibi duruyor.

Evet daha önce Zowie mouse kullanmadan önce bende böyle düşünüyordum fakat bir süredir bu markanın mouselarını kullanan birisi olarak (EC2-b ve EC2) daha iyisi yok şuana kadar kullandıklarımın arasında o yüzden tekrardan Zowie marka bir mouse tercih edeceğim gibi duruyor.
PMW3360 sensörü alınmaz. 150 TL'lik fare sensörü neredeyse. Razer Deathadder V2 bakın. En iyi sensörü, skatezleri kullanıyor. Zowie ürünleri esporculara sponsor verdikleri için iyice abartıldı.

PMW3360 sensörü alınmaz. 150 TL'lik fare sensörü neredeyse. Razer DeathAdder V2 bakın. En iyi sensörü, Skatez'leri kullanıyor. Zowie ürünleri esporculara sponsor verdikleri için iyice abartıldı.

Şahsen abartıldığını düşünmüyorum hepsi sponsorlu değil tabii ki de bende zamanında bir prof oyuncudan görüp almıştım bir de 2 sene önce DeathAdder kullanıyordum zaten fakat elime hiç uymamıştı rahat edemeyip satmıştım.

Abartılıyor. 200 TL'lik farelerde kullanılan sensör, yazılımı yok, az DPI ve RGB'si yok. Bunlar sadece bildiğim kötü özellikleri. Alınmaz. Viper'e bakabilirsiniz;
Bu fareler, Zowie'yi ezip geçiyor.

Abartılıyor. 200 TL'lik farelerde kullanılan sensör, yazılımı yok, az DPI ve RGB'si yok. Bunlar sadece bildiğim kötü özellikleri. Alınmaz. Viper'e bakabilirsiniz;
Bu fareler, Zowie'yi ezip geçiyor.

Evet sensör vs olarak tabii ki de daha iyi ama benim şahsen Zowie marka mouse kullanmamın en büyük sebebi sensörü vs değil de ergonomisi ele cak diye oturuyor çünkü.
Ec2-b dokusu malzemesi aşırı dandik hissettiriyordu mesela tekerleği falan çok kötüydü ama eli çok iyi kavrıyordu EC2 de bunun önüne geçtiler ama ben beğenmedim fazla.

Kablosuz isterseniz;

Güzel gözüküyorlar fakat benim hiç rahat edebileceğim tarzda bir mouse değiller çok kaba duruyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı