Zowie S2 vs EC2

Ergonomik mi istiyorsunuz? Ben ergonomik fareden simetrik fareye geçtim ve gayet rahatım şu an.

Şu an ergonomik kullanıyorum (EC2) dediğim gibi örneğin simetrik mouse çok sevmem normalde fakat S2 çok güzel gözüküyor tipi videolarda resimlerde vs o yüzden buna benzer bir şey arıyorum şu an için.
Ergonomik mi istiyorsunuz? Ben ergonomik fareden simetrik fareye geçtim ve gayet rahatım şu an.

Endgame XM1 gördüm ama palm için hiç uyumlu değil sanırsam.

Razer mouse hiç sevmeyen birisi olarak uzun süredir Mamba'yı görüyorum deneyebilirim fakat hiç sanmıyorum ya avuç içi tutuşta rahat edeceğimi klavyelerini çok severim ama mouselarına bir türlü alışamadım ısınamadım.

Razer Mamba Elite, palm grip'e uygundur.

Razer Mamba Elite, palm Grip'e uygundur.
1612197833212.png

Gözüme çok yüksek ve büyük geldi keşke deneyebileceğim bir yer olsa da canlı canlı görüp deneyebilsem.
Razer Mamba Elite, palm Grip'e uygundur.

Aklımda Gloriorus da var ama hiç denemedim bilmiyorum.

Şu an EC2 kullanıcısıyım. İlk zamanlar aşırı rahat geliyordu fakat bu aralar terleme ve kavrayamama sorunu yaşıyorum. Bu nedenle S2 geçmeyi düşünüyorum sizce nasıl palm grip için uygun mu?

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

doğrumu ölçtüm tam emin değilim ama
genişlik 11cm
bilekten orta parmak 18.5
küçük yani ec2b tam kavrıyodu

doğrumu ölçtüm tam emin değilim ama
genişlik 11cm
bilekten orta parmak 18.5
küçük yani ec2b tam kavrıyodu
Tutuşun ve elinin boyunu göze alırsak sana göre en iyi ve güncel fare budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı