ZTE Blade X7 şifre sıfırlama

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar telefonum bozuldu kuzenimden bu telefonu aldım fakat telefonun şifresi var hatırlamıyor. Yaklaşık 1 saattir olası bütün şifreleri denedik bulamadık. Telefonu sıfırlayacağım fakat factory reset için girilen menüye giremiyorum(nasıl girileceğini biliyorum neden girmediğini bilmiyorum). Var mıdır sıfırlamanın başka bir yolu? İçerisinde Google hesabı vesaire yok o seçenekler geçersiz kalıyor.

Arkadaşlar telefonum bozuldu kuzenimden bu telefonu aldım fakat telefonun şifresi var hatırlamıyor. Yaklaşık 1 saattir olası bütün şifreleri denedik bulamadık. Telefonu sıfırlayacağım fakat factory reset için girilen menüye giremiyorum(nasıl girileceğini biliyorum neden girmediğini bilmiyorum). Var mıdır sıfırlamanın başka bir yolu? İçerisinde Google hesabı vesaire yok o seçenekler geçersiz kalıyor.
Wipe cache yerine wipe data yapın.

Öncelikle geçmiş olsun bildiğim yöntemler:
1- ADB ile kilit şifresi devre dışı bırakma(USB ayıklama açıksa)
2-Eğer Android 5 veya altını kullanıyorsanız Bugu vardı onu deneyebilirsiniz
3-Factory Reset İle
4-Deneme Yanılma yöntemiyle

Öncelikle geçmiş olsun bildiğim yöntemler:
1- ADB ile kilit şifresi devre dışı bırakma(USB ayıklama açıksa)
2-Eğer Android 5 veya altını kullanıyorsanız Bugu vardı onu deneyebilirsiniz
3-Factory Reset İle
4-Deneme Yanılma yöntemiyle
Hocam bugu kullanamıyorum sadece şifre istiyor üst kısmı kaydıramıyorum. Acil durum çağrısı var fakat üst kısmı açamıyorum. Şöyle yazıyor: "Cihazı yeniden başlattığınızda şifre gerekir." Recovery mode çalışmıyor.Komut yok hatası veriyor. Cihaz çalışıyor fastboot mode da çalışmıyor.

Google Find My Device uygulamasında şifre koyma vardı telefona. Telefon içindeki Google hesabı ile giriş yapilabiliyorsa bir deneyin. En kotu yeniden ROM atarsınız. Bu ROM işi en riskli yöntem ama.

Arkadaşlar Recovery Mode'a girmeyin başardım wipe cache yaptım fakat yeniden açıldığında tekrar şifre istedi. İçindeki fotoğrafları almamı istiyor kuzenim fakat recovery moda artık giremiyorum bastığım zaman siyah ekran geliyor ve telefon kapanıyor. Adb ile almaya çalışayım diyorum böyle hata veriyor PC görmüyor telefonu. Adbyi konsolda açıyorum adb devices yazıyorum PC görmüyor fast boot ta da denedim onda da görmüyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı